Вшанували пам’ять побратимів

Традиційно, 15 лютого у день виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році зібралися у Брусилові учасники бойових дій на території інших держав, щоб вшанувати пам’ять побратимів.

Безоплатне забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів

Відділ соціального захисту населення Брусилівської селищної ради повідомляє про те, що ТОВ «Нова Надія» Аптека №13 проводить безоплатне забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Брейн-ринг в Брусилівському закладі дошкільної освіти

Патріотичне виховання є одним з пріоритетних завдань в закладі дошкільної освіти «Віночок» Брусилівської селищної ради.  Це потребує від дорослих – педагогів, батьків – великої праці над собою, усвідомлення високих цінностей та відповідальної поведінки, розуміння виховних завдань та вибору оптимальних методів і форм роботи з дітьми.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ГРОМАДИ ЖИТОМИРЩИНИ ОТРИМАЛИ ЕКСКАВАТОРИ-НАВАНТАЖУВАЧІ ВІД ПРОЄКТУ USAID «ГОВЕРЛА»

Як повідомляється на сайті “Децентралізація”, проєкт USAID «ГОВЕРЛА» надав 20 універсальних екскаваторів-навантажувачів громадам-партнеркам Волинської, Житомирської, Закарпатської, Львівської, Одеської, Полтавської та Рівненської областей. Екскаватори використовуватимуться комунальними підприємствами громад для відновлення теплопостачання та інших комунікацій у процесі реконструкції та відновлення.

У соціальній сфері працюють ті, хто не байдужий до чужого болю й горя

Одне з головних завдань Мінсоцполітики та сфери соціального захисту-забезпечити наших громадян своєчасною, доступною, якісною підтримкою, побудувати систему надання соціальних послуг та здійснення соціальної роботи, наближену до кращих європейських практик. Власне сутність соціальних послуг полягає в тому, що вони надаються людям, які опинились у біді і не можуть самостійно з цим впоратись.

УВАГА НЕБЕЗПЕЧНА ХАРЧОВА ПРОДУКЦІЯ!

Відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 06 лютого 2023 року № 11.1.3-21/2720 надійшло інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 26 січня 2023 року № 2023.0628, стосовно виявлення перевищення занадто високого вмісту барвника E 124 (Понсо 4 R) в концентрованому напої, що експортувався з Франції (виробник: GEORGES MONIN, France) до України (одержувач: ТзОВ «ПРОБАР», провулок Індустріальний, 23, м. Київ).

УВАГА НЕБЕЗПЕЧНА ХАРЧОВА ПРОДУКЦІЯ!

Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє про те, що Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів отримано лист Державної продовольчо-ветеринарної служби Литовської Республіки від 31.01.2023 № В6-(1.20.)-232 згідно якого на територію України відправлено вантаж з харчовими продуктами тваринного походження (заморожені суміші морепродуктів) партія № 22245, загальною вагою нетто 7900,00 кг, експортер - UAB «VPA Logistics», Stariskes g. 29, Laistq k., 95366 Klaipedos r., Lithuania, номер ухвалення (єврономер) № LT 21-21 EB, на замовлення UAB «Plunges kooperatine prekyba», Birutes g. 50, Pluenge, Liethuania, одержувач «VICIUNAI-UKRAINA» LTD, ul. Solomianska 3, office 6, Kyiv 03110, Ukraine, походженням – «Zejiang Zhoufu food Co.», LTD., No 318 Xufu Road, Gaoting, Daishan, Zhoushan, Zhejiang, China, номер ухвалення (єврономер) № 3300/02029, міжнародний сертифікат від 19.01.2023 № LT 0312851 / L2-1277. Згаданий вантаж, за результатами лабораторних досліджень, проведених під час його ввезення на територію Литовської Республіки, не відповідає законодавству Європейського Союзу, в частині перевищення допустимого рівня кадмію (Cd) 2,65 ± 0,40 мг/кг. Зазначене є невідповідністю вимогам Регламенту (ЄС) від 19.12.2006 № 1881/2006 про встановлення максимального рівня вмісту певних забруднюючих речовин у харчових продуктах (далі – Регламент (ЄС) № 1881/2006), з поправками внесеними в Регламент Комісії (ЄС) 2022/2388 від 07.12.2022 року та вимогам законодавства Україні, а саме: наказу Міністерства охорони здоров’я України від 13 травня 2013 року № 368 «Про затвердження Державних гігієнічних правил і норм «Регламент максимальних рівнів окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.05.2013 року за № 774/2330 (із змінами), який відповідає Регламенту (ЄС).