Фото без описуУ місці тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб Брусилівської селищної територіальної громади відбулася підготовка до осінньо-зимового періоду. Одна з найбільших проблем, до якої нині повинні бути готові мешканці — це відключення електроенергії у результаті ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури. Працівниками КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради спільно з відповідними фахівцями встановлено генератор, що отримано від Фонду Міжнародної Солідарності (Республіка Польща), проведено його техогляд та забезпечено пальним.

Це важливий крок до підготовки до осінньо-зимового періоду, адже громада піклується про внутрішньо переміщених осіб та сприяє у створенні умов для їх комфортного проживання.

Андрій КУШНІР, керівник служби надання соціальних послуг

в умовах цілодобового постійного / тимчасового перебування / проживання

КУ "Центр надання соціальних послуг" Брусилівської селищної ради