Правила користування пічним опаленням

Перед початком, а також протягом усього опалювального сезону слід очищати димоходи та печі від сажі, щоб не сталось її займання. Очищення від сажі та різноманітного бруду, зокрема й накипу, необхідно провадити: опалювальних печей періодичної дії на твердому та рідкому паливі - не рідше одного разу на три місяці, кухонних плит і кип'ятильників - щомісяця;

12:08 17.04.2018

Правила поводження з електричними приладами

Кожен день ми користуємось електричними приладами, але потрібно знати, що вони криють у собі небезпеку. Так, дія електричного струму на людину може при­зводити до електричних травм та пошкоджень, таких як скорочення м'язів, що супроводжується сильним болем, втратою свідомості, порушенням роботи серця чи дихання (або обох цих порушень разом). Іноді трапляються нещасні випадки дія електричного струму, приводять до смерті людини. Та щоб уникнути багатьох неприємностей, достатньо завжди пам’ятати та дотримуватись таких правил:

10:41 17.04.2018

Брусилівська селищна рада повідомляє, що 12 квітня 2018 року відбулось позачергове вісімнадцяте засідання виконавчого комітету селищної ради сьомого скликання, на якому розглянуто питання  порядку денного:

22:33 12.04.2018

Технічні засоби реабілітації для осіб з інвалідністю

Чергову партію інвалідних колясок виробництва США отримала нещодавно комунальна установа «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради. Це вже другий подібний гуманітарний вантаж, надісланий за   за сприянням ВМТ «Духовне відродження» (Київська область, м.Ірпінь). Новенькі засоби технічної реабілітації, включаючи попередній вантаж, отримали 55 осіб з інвалідністю та хворих після інсульту, травм,тощо. Колектив центру соціальних послуг щиро вдячний благодійному фонду ВМТ «Духовне відродження», його керівнику Грабовському Я.Б., а також голові Брусилівської селищної ради Габенцю В.В., директору ПП «Україна» Сім’ячко Г.М за надану допомогу у доставці гуманітарного вантажу.

22:25 12.04.2018

6 квітня пройшов фестиваль Дружин юних пожежників

6 квітня 2018 року відбувся районний фестиваль Дружин юних пожежних. В фестивалі взяло участь 6 команд із загальноосвітніх шкіл громади – активісти формування навиків правильного поводження з вогнем, вибухонебезпечних предметів, поведінки під час стихійних лих. Позитивним наслідком роботи Дружин юних пожежних – рятівників у конкурсі літературно-музичної композиції є те, що вони усі проводились на тему – «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй» у формі пізнавально – розважальних композицій, розв’язання ситуативних завдань з використанням різних жанрів мистецтва. За результатами конкурсу перемогла команда Морозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

16:33 12.04.2018

Не будьте байдужими до долі дітей!

Кожна дитина потребує тепла й захисту батьків, проживання й виховання в родині. Лише сім’я здатна задовольнити основні потреби дитини, надавати стимули для її подальшого розвитку, створювати добру атмосферу. Якщо не існує можливості для дитини жити з рідними батьками, альтернативою є інші, сучасні форми сімейного виховання, такі як: прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та патронатні вихователі.

11:00 12.04.2018

Конкурс «На Чорнобиль журавлі летіли»

Конкурс «На Чорнобиль журавлі летіли» проводиться в рамках заходів до 32-х роковин Чорнобильської трагедії з ініціативи відділу культури, туризму та діяльності ЗМІ Брусилівської селищної ради, селищного Будинку культури та Брусилівської районної громадської організації «Союз Чорнобиль».

10:08 12.04.2018