Алкоголь та тютюн неповнолітнім!

З метою недопущення продажу алкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів неповнолітнім в смт.Брусилів проведено інформаційно-просвітницьку роботу серед торговельних закладів населеного пункту щодо відповідальності за продаж алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім.

16:21 10.01.2018

Паління в ліжку в нетверезому стані - пряма дорога на цвинтар

Ніхто сьогодні не застрахований від надзвичайних ситуацій чи подій, а тому важливим й необхідним є своєчасне попередження, реагування на лиха, що загрожують населенню. Як свідчить статистика, аварії, пожежі, екстремальні ситуації були й залишаються гіркими реаліями, є причиною серйозних, трагічних наслідків.

12:37 09.01.2018

Перемоги юних кікбоксерів

Минулої осені відбулося три раунди Всеукраїнських змагань з кікбоксингу в Києві, в яких взяли участь юні кікбоксери Брусилова – учні Брусилівської гімназії Ніссе Іванна, Стецюк Іванна, Стаднюк Каріна та учні Брусилівської ЗОШ №1 Слободенюк Василь, Дербак Іван та вихованка Брусилівського ДНЗ «Віночок» Ніссе Варвара.

13:19 05.01.2018

Шановний Павло Володимирович Дзюблик!

Дозвольте висловити свою щиру вдячність від всіх сімей які опинилились у складних життєвих обставинах, дітей-інвалідів та дітей, батьки яких є учасниками АТО нашої Брусилівської об'єднаної територіальної громади за новорічні подарунки. Цього року за сприянням народного депутата України Павла Володимировича Дзюблика  та БФ "Відкрите серце" саме ці категорії населення  з нагоди новорічно-різдвяних свят мали нагоду отримати продуктові набори та новорічні подарунки.

11:53 05.01.2018

Інформація про стан роботи зі зверненням  громадян за 2017 рік

Відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» , Брусилівською селищною радою проводиться робота щодо розгляду звернень громадян.

11:42 05.01.2018

Час чудес і чарівної казки

Новий рік – це час чудес і чарівної казки, особливо для дітей, які ще свято вірять в чаклунство і магію цієї чарівної ночі. Для багатьох це свято і ця ніч асоціюються з запахом мандаринів, безліччю ілюмінації й світлових вогнів на вулицях, подарунками під новорічною ялинкою. Але для багатьох це гарна можливість поринути у світ дитинства і разом зі своєю дитиною відправитися в справжню чарівну казку, де вас чекає Святий Миколай та багато інших казкових і зимових персонажів.

11:33 05.01.2018

Освітній проект «Історія моєї громади: минуле для спільного майбутнього».

Розпочинає свою роботу міжнародний освітній проект «Історія моєї громади: минуле для спільного майбутнього». У межах цього проекту відбудеться конкурс історичних досліджень серед учнів з країн Східного Партнерства. Представництво Асоціації Німецьких Народних Університетів в Україні (DVVInternational Ukraine) у партнерстві із Всеукраїнською асоціацією викладачів історії «Нова Доба» оголошує конкурс історичних дослідницьких проектів для молоді. Дедлайн – 31 березня 2018 року..

11:15 05.01.2018