До уваги учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО

Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської РДА повідомляє, що рішенням Житомирської обласної ради від 18.12.2018 № 1294 затверджена Програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

Оновлений Реєстр « Доступних ліків »

Відповідно до пункту 14 Порядку визначення розміру відшкодування вартості лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 17 березня 2017 р. № 152, наказом МОЗ України від 01 лютого 2019 року  № 265, внесені зміни до оновленої редакції Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, затвердженій наказом МОЗ України від 21.01.2019 № 148.

Угода про співробітництва

4 лютого 2019 року відбулися громадські обговорення Угоди про муніципальне співробітництво між Брусилівською селищною радою та Ставищенською сільською радами.

Cтартувало навчання зареєстрованих безробітних

В Брусилівській районній філії Житомирського ОЦЗ з 29.01.2019 року стартувало навчання зареєстрованих безробітних за курсом цільового призначення «Безпека праці при проведенні сільськогосподарських робіт».

Кір. Що робити тим, хто контактував з хворими?

Кір — це надзвичайно заразне гостре вірусне захворювання, яке проявляється гарячкою, катаральними явищами, висипкою на шкірних покривах та на слизових оболонках щік.

Про скликання  двадцять восьмої  сесії Брусилівської селищної ради  7 скликання

Про скликання двадцять восьмої сесії Брусилівської селищної ради 7 скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати двадцять восьму сесію селищної ради 7 скликання 13 лютого 2019 року об 11 годині в залі засідань селищної ради.

Візьміть дитину у родину

Щаслива сім’я - це сім’я, де члени родини розуміють один одного, усвідомлюють і виконують свої обов’язки та поважають права інших. Це найкраще середовище для життя й розвитку дитини. Роль батьків для дитини надзвичайно важлива. Вони дарують життя, відповідають за догляд і виховання, задовольняють щоденні потреби дітей, беруть на себе фінансову відповідальність, дають приклад для наслідування.

У 2018 році до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги надійшло понад 80,3 тис. дзвінків щодо отримання правових консультацій. Це 35 % від загальної кількості дзвінків, яких загалом було понад 361 тис.

«Понад 7 тис. роз’яснень з правових питань, тобто практично кожне одинадцяте, стосувалося сімейного права. Проблеми домашнього насильства, невиплата аліментів, розподіл майна при розлученні та інші питання є досить актуальними для українців», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.    Для отримання більш вузькоспеціалізованої правової допомоги дзвінки, що надходять за безкоштовним телефонним номером 0 800 213 103 від постраждалих від домашнього насильства, перенаправляються до Третього та Четвертого київських місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. З вересня по грудень минулого року до центрів було переадресовано 147 телефонних дзвінків щодо домашнього насильства.

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 18.12.2018 № 1293, додаток 7. Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва в рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2019 рік шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Експо-конгрес «Бізнес для Розумних Міст»

Інформуємо, що 29-31 січня 2019 року на території НСК «Олімпійський» (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55) відбудеться Експо-конгрес «Бізнес для Розумних Міст». Це глобальний захід, який має на меті зібрати лідерів регіону для вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів і надання послуг.