Оновлений Реєстр « Доступних ліків »

Дата: 06.02.2019 15:34

Відповідно до пункту 14 Порядку визначення розміру відшкодування вартості лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 17 березня 2017 р. № 152, наказом МОЗ України від 01 лютого 2019 року  № 265, внесені зміни до оновленої редакції Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, затвердженій наказом МОЗ України від 21.01.2019 № 148.

Тепер Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню за програмою «Доступні ліки» викладено у новій редакції ( затверджена наказом МОЗ від 01 лютого 2019 року № 265).

У цій редакції Реєстру збільшено кількість препаратів, які є безкоштовними. Реєстр, був опублікований за посиланням  https://bit.ly/2G2sOW3. З цього переліку 29 препаратів додатково стали безоплатними для пацієнтів.

Реєстр містить загалом 258 препаратів, з них  – 64 є безоплатні.

За матеріалами МОЗУ