Cтартувало навчання зареєстрованих безробітних

Дата: 05.02.2019 10:31

В Брусилівській районній філії Житомирського ОЦЗ з 29.01.2019 року стартувало навчання зареєстрованих безробітних за курсом цільового призначення «Безпека праці при проведенні сільськогосподарських робіт».

Це підвищення кваліфікації безробітних, яке проводиться дистанційно викладачами Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Навчання проходить у доброзичливій, невимушеній атмосфері. Спілкування онлайн із викладачами дає змогу розширити знання студентів щодо впливу шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища та трудового процесу на організм людини та можливості захистити себе від цього впливу при роботі з отруйними речовинами та різними механізмами у сільському господарстві. Надіємось, що в майбутньому знання з безпеки праці допоможуть людям убезпечити себе на виробництві від травматизму та отруєння, зберегти життя і здоров’я на багато років.

Провідний фахівець з питань зайнятості Слесарчук Н. І.