Фестиваль родинної творчості «Родинні скарби Брусилівщини»

Сьогодні у Брусилівському селищному будинку культури пройшов фестиваль родинної творчості  «Родинні скарби Брусилівщини» присвячений Міжнародному дню сім’ї і Дню матері. На фестивалі зібралися люди, у яких народна творчість живе в серцях, душах, сім’ях, живе у їхніх родинах.

Відбулася церемонія нагородження наших земляків за їх особисту мужність і самовіддані дії, виявлені під час оборони територіальної цілісності України

15 травня, на черговій сесії 8 скликання, відбулася церемонія нагородження двох наших земляків з Брусилівської громади  за їх особисту мужність і самовіддані дії, виявлені під час оборони територіальної цілісності України.  Відповідно до Указу Президента України, орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) нагороджено Петренка Миколу Ігоровича. Нагороду отримала мама – Литвинчук Таїсія Ісаївна.  Наказом Міністра оборони України Головач Юрій Олександрович нагороджений відзнакою «За поранення».  Почесну місію вручення виконували представник 1 відділу Житомирського РТЦК СП з м. Коростишів капітан Віктор Ляшенко та селищний голова Володимир Габенець.  Ці нагороди підтверджують те, що наші земляки - справжні ГЕРОЇ!  Дякуємо усім захисникам за оборону України!  СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Реалізуємо кілька проєктів

КУ «Центр надання соціальних послуг» у співпраці з БФ «Право на захист» реалізує в цьому році відразу кілька проєктів. Так проєкт під назвою: «Сила: житло і засоби для існування людям, які повернулися додому» має на меті поліпшення умов життєзабезпечення внутрішньо переміщених осіб в діючому місці тимчасового проживання для ВПО, що розміщено в одному  із сіл нашої громади. Тут незабаром має розпочатися поточний ремонт їдальні. Другий проєкт під назвою: «Гуманітарна просвітницька діяльність для захисту та посилення в районах повернення та сільських районах поблизу лінії фронту в Україні»  забезпечить комфортні умови та якісне надання соціальних послуг внутрішньо переміщених осіб у діючому місці тимчасового проживання через надання благодійної гуманітарної допомоги - електропобутових приладів. І третій проєкт, це грантовий проєкт під назвою: «Гуманітарна підтримка для захисту та покращення умов життя в районах повернення та сільських територіях поблизу лінії зіткнення в Україні» має на меті створення на базі КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради кімнати для проведення оздоровчо-соціальної реабілітації та облаштування її необхідним для цього обладнанням.

Виховний захід у Морозівській та Соловіївській гімназії

Права і обов’язки дітей – важливий аспект їхнього життя. Права дітей на отримання освіти, медичної допомоги, повноцінного харчування, захист від насильства та свідоме ставлення до своїх обов’язків, повага до законів і правил людського співжиття, готовність дотримуватися загальноприйнятих правових норм - основні питання, які розглядаються з учнями під час виховних заходів, які проводить Служба у справах дітей у співпраці з іншими соціальними службами та партнерами.

Цифрові рішення для покращення інклюзивності. Новий сервіс для пошуку безбар’єрних локацій «Доступно!»

Відтепер люди з інвалідністю, люди літнього віку та інші маломобільні групи населення можуть швидко й зручно знайти найближчу безбарʼєрну локацію в чатботі «Доступно!»:

13 -17 ТРАВНЯ – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я

Цьогоріч з 13 по 17 травня в Україні вшосте відбувається Європейський тиждень громадського здоров’я. Європейський тиждень громадського здоров’я започаткували 2019 року. Тоді ж до нього і приєдналася Україна.  Це загальноєвропейська ініціатива, спрямована на підвищення обізнаності про важливість психічного та фізичного здоров’я в нашому повсякденному житті.

ГРВІ, ГРИП ТА COVID-19: СТАН НА 13 ТРАВНЯ

Епідемічна ситуація з грипу/ГРВІ, в тому числі  COVID-19 в Житомирській області станом на 13.05.2024 р.   На 19-му тижні спостереження епідсезону 2023/2024 рр. з ГРВІ, в період 06.05.2024-12.05.2024   спостерігається підвищення рівнів захворюваності в порівнянні з попереднім тижнем на 6%. Показник на 100 тисяч населення становить 483,0 та нижчим  за епідемічний поріг на 16%. Захворюваність знаходиться на неепідемічному рівні.