Про зміну місцерозташування виборчої дільниці №180158 в смт. Брусилів

Про зміну місцерозташування виборчої дільниці №180158 в смт. Брусилів

Від 6 лютого о 2019 року № 239 “Про  внесення  змін  до  постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року №66” із додатком 5 “Зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року №66 (із змінами). Житомирська область. Брусилівський район. Звичайні виборчі дільниці.  

До 30-річчя виводу військ з Афганістану

До 30-річчя виводу військ з Афганістану

        На Брусилівщині, як і по усій території України, 15 лютого були проведені заходи з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

    Звітують старостати

    Звітують старостати

      Згідно затвердженого графіку в населених пунктах розпочалась звітність в.о.старост за територіальною належністю про роботу в 2018 році. До Дивинського Будинку культури зійшлось мало не все село, що свідчить про неабияку свідомість та небайдужість його жителів.

Про роботу закладів культури у 2018 році

Про роботу закладів культури у 2018 році

      13 лютого 2018 року відбулася підсумкова нарада працівників культури Брусилівської селищної ради. В роботі наради взяли участь Брусилівський селищний голова В.В. Габенець та голова Брусилівської районної ради Н.А. Рафальська. Зі звітом про роботу закладів культури громади за 2018 рік виступила начальник відділу культури, туризму та ЗМІ Л.М. Філоненко. Пропонуємо вашій увазі даний звіт. 

Плануємо своє майбутнє

Плануємо своє майбутнє

    Вчорашня зустріч з учнями 10-11 кл. Лазарівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ» направлена на пізнання себе, відкриття світу професій та кар’єрних напрямків. Адже планувати власну кар’єру варто вже сьогодні.

Маю право голосу: як проголосувати внутрішньо переміщеним особам на виборах

Маю право голосу: як проголосувати внутрішньо переміщеним особам на виборах

   31 березня відбудуться вибори Президента України. Як скористатись своїм правом і проголосувати внутрішньо переміщеним особам? Роз’яснення з цього питання, в межах проекту «Я маю право!», надали фахівці відділу «Брусилівське бюро правової допомоги» .

Відбувся турнір на кубок імені Віктора Тимошенка

Відбувся турнір на кубок імені Віктора Тимошенка

     Сьогодні в селі Соловіївка відбувся спортивний волейбольний турнір на кубок імені Віктора Тимошенка - загиблого воїна-афганця, вихідця з однойменного села. У змаганнях, що проходили в спортзалі місцевої школи, взяло участь 6 команд з Брусилівщини . На початку турніру перед спортсменами, глядачами та почесними гостями слово взяли староста села  Сергій Кияниця, голова спілки афганців Брусилівського району Віктор Кучеренко, голова ОТГ Володимир Габенець та голова Брусилівської районної Громадської організації "Наша Підтримка"  Катерина Аврамчук, які висловили слова подяки всім тим, хто зібрався у спортивній залі, хто пам'ятає свого земляка  Віктора Тимошенка - єдиного загиблого бійця, вихідця із Брусилівщини, хто не забув його жертовний подвиг у далекому, обпаленому сонцем, Афганістані. Слова окремої подяки були висловлені благодійнику, без сприяння якого було б не можливе проведення даного турніру , Юрію Забелі - Голові Правління Громадської організації "Наша Підтримка", який не залишається осторонь від вирішення багатьох проблем сьогодення на Житомирщині.        Цього ж дня почесні гості та не байдужі односельці відвідали маму загиблого солдата - Катерину Василівну Тимошенко, якій передали благодійну допомогу та квіти, висловили щирі слова співчуття за не поправну втрату її сина на чужій війні й відвідали могилу де поклали квіти на могилу бійця. Довідково. Війна в Афганістані — збройна агресія колишнього СРСР проти суверенного Афганістану під приводом боротьби з моджахедами, у якому брали участь урядові про радянські війська Афганістану і Радянського Союзу проти повстанських груп моджахедів. Війна за офіційними радянськими даними тривала до виводу основної маси радянських військ 15 лютого 1989 року. Унаслідок цієї війни загинуло (за міжнародними даними, прийнятими також і СРСР) близько 1,5 млн або 10 % з числа тодішнього населення країни. Радянські втрати, за офіційними даними СРСР, становили близько 15 тисяч військовослужбовців.     Через горнило радянсько-афганської війни пройшло більше 160 000 українців. З них 2 378 загинули, в тому числі 60 вважаються зниклими безвісти або тими, що потрапили в полон. Поранення отримали більше 8 000 українців, з них 4 687 повернулися додому інвалідами. Із 72 осіб, удостоєних за роки «афганської» війни звання Герой Радянського Союзу, є 11 українців

Увага! Небезпека пічного опалення!

Увага! Небезпека пічного опалення!

      З настанням холодів значно зросла кількість пожеж, пов’язаних саме з порушенням правил користування та несправністю пічного опалення. Нерідко впритул до печей ставляться  меблі, ліжка, сушаться на них чи біля топкових отворів одяг, взуття, дрова. Найчастіше пожежі виникають при тривалій експлуатації печей, які влаштовані з порушеннями, як самої печі, так і димарів.

Інформаційний семінар для роботодавців району

Інформаційний семінар для роботодавців району

   8 лютого 2019 року в приміщенні Брусилівської райдержадміністрації відбувся спільний семінар за участі Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації, Брусилівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості та Брусилівського відділення Коростишівського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України та представників роботодавців району.