Про скликання  шістнадцятої  сесії Брусилівської селищної ради 7 скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати  шістнадцяту  сесію селищної ради 7 скликання 26 березня  2018 року об 10 годині в залі засідань селищної  ради.

12:52 14.03.2018

Літературно-мистецька зустріч «Тарас Шевченко- великий син вкраїнського народу»  по вшануванню пам’яті великого Кобзаря

Відповідно до плану роботи відділу культури, туризму та діяльності засобів масової інформації Брусилівської  селищної ради  було проведено літературно-мистецьку зустріч «Тарас Шевченко- великий син вкраїнського народу»  по вшануванню пам’яті великого Кобзаря, на яку запросили школярів Брусилова, вчителів, працівників селищної ради, райдержадміністрації, установ культури.

17:27 13.03.2018

Отримали унікальний шанс

Кожна громада в умовах децентралізації організовує надання соціальних послуг, виходячи із фактичних запитів: що потрібно населенню. Окремі соціальні групи,  як ось, учасники антитерористичної операції та члени їх сімей, кількість яких зросла в порівнянні з 2014 роком, особи та сім’ї з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах, особи з інвалідністю, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, потребують особливої уваги та соціальної підтримки, екстренного втручання та своєчасної допомоги.

14:54 13.03.2018

Споживач має право повернути неякісний товар

Як обміняти товар неналежної якості більшість покупців знають та аби уникнути конфліктних ситуацій продавці й самі зацікавлені замінити товар з дефектом. Але обміняти можна і якісний товар. Як повернути покупку, якщо ви передумали, чи після придбання товар не влаштовує за кольором, розміром, фасоном? Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Романівського бюро правової допомоги.

13:32 13.03.2018

Газ — це небезпека!

З настанням холодів випадки труєння газом та чадним газом стають частішими. Основні причини ті ж самі: порушення правил експлуатації газових приладів, їхній незадовільний технічний стан та несвоєчасний ремонт.

13:16 13.03.2018

Правила поведінки при знаходженні вибухонебезпечних предметів

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Причиною багатьох вибухів на території України є боєприпаси, що залишилися з часів Великої Вітчизняної війни.

13:07 13.03.2018

Робоча зустріч

06.03.2018  відбулася робоча зустріч начальника відділу  «Брусилівське бюро правової допомоги» Ю. Ободзінського  з директором Брусилівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості О.С. Дроздом.

12:36 12.03.2018

Вибір професії – важливий крок у житті

У світі існує багато тисяч різноманітних професій. Серед цього різноманіття важко зорієнтуватися і вибрати ту професію, яка б не тільки подобалася, але була б потрібною в умовах сучасної економіки.

11:51 07.03.2018

Берегиня 2018

Напередодні Міжнародного жіночого дня в Брусилівському селищному Будинку культури відбулося традиційне святкове засідання клубу «Берегиня» районної ради жінок. Розпочалося свято з виступу юних джентельменів- читців СБК, які подарували усім жінкам свої поетичні вітання. Оплесками дякували всі присутні в залі за вітання першому заступнику голови райдержадміністрації Ненюку О.О., заступнику Брусилівського селищного голови Шкуратівському В.В., голові Брусилівської районної ради Рафальській Н.А., директору Немішаєвського агротехнічного коледжу Альохіну В.І..

11:35 07.03.2018

Попередження пожеж від пічного опалення

З настанням холодної пори року багато людей для обігріву використовують пічне опалення. На жаль, через порушення громадянами правил пожежної безпеки при експлуатації печей часто виникають пожежі, люди продовжують гинути, втрачати своє житло і майно.

11:06 07.03.2018