У рамках проєкту «Чекаємо на твоє повернення» розпочалися зустрічі з членами родин військовослужбовців у старостинських округах громади.

Війна приносить нам все більше і більше тривоги та відчаю. Попри все батьки чекають своїх дітей, а дружини – чоловіків з фронту живими і неушкодженими. Скільки їх, наших рідних і коханих, знаходяться там, у вогняному пеклі. Вони ризикують своїм життям кожен день і кожну хвилину. А наша душа болить за них.

Нам всім треба з кимось поділитися своїми думками. Ми шукаємо підтримки. Власне, таку підтримку кожен із учасників семінару отримав. На зустрічах проєкту учасники мали змогу випробувати на собі техніки самодопомоги, такі як: дихання м’яким животом, струшування, напруження та розслаблення м’язів, заземлення, арт-терапевтичні.

Групові заняття будуть проводитися в кожному старостинському окрузі з грудня 2023 по травень 2024 рр. Також для отримання більшої інформації, на сторінці у фейсбуці ГО «РІДНИЙ ДІМ – БРУСИЛІВЩИНА» буде рубрика «Психоосвіта»! Проєкт «Чекаємо на твоє повернення» впроваджується в межах проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт.

 

@USAID Ukraine - USAID Україна

@Розбудова стійкої системи громадського здоров’я

Фото без опису