Освітня онлайн-платформа Зрозуміло! – це безкоштовна онлайн-освіта для представників громадського сектору, органів державної та місцевої влади, освітян, школярів і студентства та загалом усіх, хто зацікавлений у саморозвитку та здобутті якісних знань.

 Платформа Зрозуміло! створена Фондом Східна Європа на вимогу часу – із початком пандемії СOVID-19, коли всю програмну активність організації довелося перевести в онлайн-формат. Проте ми одразу зрозуміли, що наші освітні продукти можуть бути цікавими значно ширшій аудиторії.

 У своїх курсах ми ділимось експертизою, набутою Фондом за більш як десятирічну історію реалізації суспільно важливих проєктів та програм. А це – питання розвитку парламентаризму, е-урядування та інструментів прямої участі, підтримка малого та середнього бізнесу, розвиток соціального підприємництва, громадянського суспільства тощо.

 Слухачам курсів доступні відеолекції та навчальні матеріали, форуми й тестові завдання. Після проходження курсів можна отримати сертифікати. Для деяких курсів розрахована кількість кредитів ЄКТС, що дає змогу зарахувати їх проходження як підвищення кваліфікації.

 Команда ФСЄ невпинно вдосконалює платформу – щоб кожен, хто до нас завітав, отримав саме те, що шукав, опанував потрібні знання та сказав: «Усе нарешті Зрозуміло!».

Чекаємо вас за адресою: www.zrozumilo.in.ua