Презентація книги «Герой свого часу: київський хорунжий, брусилівський шляхтич Яків (Яцько) Бутович»

5 квітня в Брусилівській дитячій музичній школі відбулася презентація книги Олександра Нікітчина та Назара Філоненка «Герой свого часу: київський хорунжий, брусилівський шляхтич Яків (Яцько) Бутович». Автори книги розповіли про створення цього краєзнавчого нарису та продемонстрували відеопрезентацію про відому історичну постать Якова Бутовича та його доленосний вклад у розвиток Брусилова та регіону.

15:56 05.04.2018

Дострокове розірвання строкового трудового договору

Трудовий договір, укладений на визначений строк, працівник може достроково розірвати з власної ініціативи. Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Брусилівського бюро правової допомоги.

15:42 05.04.2018

Навчання фахівців розпочато

Ми вже інформували жителів Брусилівської селищної ради про те, що кожна громада в умовах децентралізації організовує надання соціальних послуг, виходячи із фактичних запитів: що потрібно населенню. Окремі соціальні групи,  як ось, учасники антитерористичної операції та члени їх сімей, кількість яких зросла в порівнянні з 2014 роком, особи та сім’ї з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах, особи з інвалідністю, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, внутрішньо переміщені особи та ін. потребують особливої уваги та соціальної підтримки, екстренного втручання та своєчасної допомоги.

09:46 05.04.2018

Краєзнавча гра «Огієнко – квест»

Громадська організація «Рідний Дім Брусилівщина» запрошує всіх, хто небайдужий до історії рідного краю, до участі в краєзнавчій грі «Огієнко – квест», яка відбудеться 19 квітня 2018 року в смт. Брусилів.

17:20 03.04.2018

Весняний «Рубіж Мужності» юних кікбоксерів

Березень для наших спортсменів був дуже жарким. 02-03 березня 2018 р. вони прийняли участь у відкритому чемпіонаті Київської обл. з  кікбоксингу  WAKO який відбувся в м. Боярка. На змаганнях було 170 учасників: Київська обл., Житомирська обл., Закарпатьска обл. і гості з Республіки Молдови.

12:35 03.04.2018

Щирий сміх подовжує життя

2 квітня працівниками культури був організований захід до дня сміху під назвою «Щирий сміх подовжує життя». Звідки пішла першоквітнева традиція, ніхто достовірно не знає. Подібні свята існували в багатьох культурах у більшості народів світу. Веселі свята із жартами і розіграшами проходили ще в Стародавньому Римі. У стародавній Індії відзначали свято жартів, який з аналогічними розвагами живе до цих пір. У Франції це свято носить назву «Квітнева риба», а традиційним розіграшем вважається прикріплення паперової риби на спину жертві.

11:08 03.04.2018

Енергоменеджмент-шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів

З метою  ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів пропонуємо вам, шановні користувачі сайту, переглянути відеоролик "Енергоменеджмент-шлях до заощадження державного та місцевих бюджетів"

15:59 02.04.2018

Медична реформа

Реформа розпочалася з первинної медичної допомоги, тобто сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів. Ви можете звернутися до сімейного лікаря, терапевта або педіатра, як тільки відчуєте необхідність, або - при проходженні щорічного медичного профілактичного огляду, як порядний громадянин своєї держави.

16:25 29.03.2018