Відкрито головну новорічну ялинку громади

22 грудня в Брусилові відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки. На святкову зустріч із дітьми прийшли гарні гості з  добрими вістями і святковими вітаннями - Брусилівський селищний голова Габенець В.В., голова районної ради Рафальська Н.А. та перший заступник голови райдержадміністрації Ненюк О.О.. Запросили діти на відкриття ялинки і святого Миколая, який   щороку приходить в наш край, в кожну хату, в кожен дім і несе дарунки всім…

13:15 26.12.2017

Прийнято бюджет селищної ради

22 грудня 2017 року відбулася тринадцята сесія сьомого скликання.  На зібранні  з-поміж двадцяти питань прийнято рішення, яким затверджено Програму економічного і соціального розвитку на 2018-2020 роки та прийнято  бюджет громади на новий 2018 рік. Депутати одноголосно підтримали головний фінансовий документ селищної ради. Детальніше читайте в рішеннях сесії селищної ради.

13:46 22.12.2017

До відома зацікавлених підприємців!

Повідомляємо про те, що Мінекономрозвитку України отримало від Посольства України в Республіці Сербія каталог сербських компаній, які підлягають приватизації.

13:35 22.12.2017

Година духовності «Із неба в український край йде зимовий Миколай»

19 грудня До Дня Святого Миколая була проведена година духовності «Із неба в український край йде зимовий Миколай». Бібліограф Мельниченко Т.І.  підготувала відвідувачам слайд-презентацію «Історія Святого Миколая» в якій діти ознайомилися з біографією, добрими вчинками та чудесами святого. На завершення хлопці отримали миколайчики – ліхтарики. Інформація подана також на сторінку у фейсбук. https: //www.facebook.com.

12:12 22.12.2017

Поліклініка без  черг

Чи можемо  ми  уявити  поліклініки  без  черг? Без купи паперової  роботи  лікарів? В цивілізованому світі вже  давно  існують  електронні  реєстри  пацієнтів, а  українці,  поки  що,  множать архіви  медзакладів  паперовими  картками.  Зрозуміло,  що   позначається  це і на ефективності  роботи  лікарів,  і  на  якості  лікування, і відбирає  багато   часу.

17:01 21.12.2017

5-го грудня 2017 року– Міжнародний день волонтера

5-го грудня 2017 року– Міжнародний день волонтера. В 1985 році Генеральна Асамблея ООН внесла пропозицію для всіх країн-членів відзначати день Міжнародне свято добровольців заради забезпечення економічного і соціального розвитку.

16:51 21.12.2017

ПРИКРАШАЮЧИ ЯЛИНКУ, БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ З ВОГНЕМ

Зустріч Нового року це завжди пам’ятне свято для всіх людей , а особливо для дітлахів. Але, щоб новорічні свята пройшли на належному рівні, пожежна охорона хоче нагадати протипожежні заходи, яких потрібно дотримуватись  під час святкування.

12:07 18.12.2017

В Житомирі  відбулися змагання зі стрільби серед допризовної молоді

5 грудня 2017 року  в м. Житомир  відбулися змагання зі стрільби серед допризовної молоді присвячених Дню  Збройних Сил України. Їх мета -   популяризація стрілецького спорту та удосконалення фізичної підготовки допризовної молоді для служби  у Збройних  Силах України та інших  військових формуваннях, утворених відповідно до законів України у правоохоронних органах, рятувальних та інших спеціальних службах.

16:24 15.12.2017

З нагоди Дня вшанування  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Брусилові біля пам’ятного знаку «Жертвам чорнобильської трагедії» зібралися ліквідатори Брусилівщини, щоб разом з керівництвом району покласти квіти і вшанувати пам'ять тих, хто ціною власного життя і здоров’я  врятував Україну та увесь світ від «мирного» атому і  вклонитися всім живим.  А далі зустріч продовжилася за «круглим столом» у Брусилівському Центрі зайнятості.

17:24 14.12.2017