Розглянувши депутатський запит депутата селищної ради Компанця М.Б. до виконавчих органів Брусилівської селищної ради щодо проведення будівельних робіт  на площі Базарній в смт Брусилів, повідомляємо наступне:

1. Відповідно до рішення 45 сесії Брусилівської селищної ради 7 скликання від 20.05.2020 року № 1483 «Про затвердження проектів землеустрою» затверджено проект щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності  Брусилівської селищної ради, загальною площею 0,0800 га (кадастровий номер 1820955100:01:004:8375), яка розташована за адресою: вул. Базарна,  смт. Брусилів, Брусилівський район, Житомирська область, для ведення особистого селянського господарства та передано в приватну власність Новіковій Оксані Сергіївні.

Додатково зазначаємо, що рішенням 50 сесії Брусилівської селищної ради 7 скликання від 07.10.2020 року №1696 «Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки», затверджено проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки Новіковій Оксані Сергіївні, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» (01.03) на цільове призначення «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» (03.07) площею 0,0800 га (кадастровий номер 1820955100:01:004:8375), розташованої за адресою: вул. Базарна, смт. Брусилів Брусилівський район, Житомирська область, яка перебуває у приватній власності Новікової Оксани Сергіївни.

1. Відділом містобудування та архітектури Брусилівської селищної ради видано містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва: MU01:5232-4890-1456-0196 «Нове будівництво магазину з автомийкою самообслуговування за адресою: смт Брусилів, вул.Базарна, Житомирський район, Житомирська область», на земельній ділянці з кадастровим номером: 1820955100:01:004:8375, площа ділянки – 0,0800 га.

Даними містобудівними умовами і обмеженнями встановлений ряд обмежень у використанні вищезазначеної земельної ділянки:

• при проектуванні об’єкту врахувати специфіку об’єкту до існуючих будівель та споруд відповідно до вимог ДБН Б.2.2-12:2019 "Планування і забудова територій". Забезпечити нормативні протипожежні, санітарно-захисні розриви до існуючої забудови;
  • охоронна зона електромереж становить: для ПЛ-10 кВ - 10 метрів; для ПЛ - 0,4 кВт- 2 метри; для трансформаторних підстанцій - 3 метри від огорожі або споруди;
  • охоронна зона газопроводу низького тиску становить 2 метри в обидві сторони від осі прокладання труби;
  • охоронна зона централізованої мережі водопостачання становить 5 метрів
  • охоронна зона від ГРП, ШРП становить 10 метрів;

Також інформуємо, що згідно наданої власником земельної ділянки інформації по межі земельної ділянки встановлено тимчасовий паркан на термін будівництва. Даний паркан буде демонтовано у березні-квітні 2024 року з проведенням благоустрою прилеглої території. Додатково біля земельної ділянки облаштовано прохід для безпеки пішоходів у зимовий період.

Василь ЗАХАРЧЕНКОЯ, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради