Інформація про стан роботи зі зверненням  громадян за 2017 рік

Відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» , Брусилівською селищною радою проводиться робота щодо розгляду звернень громадян.

11:42 05.01.2018

Час чудес і чарівної казки

Новий рік – це час чудес і чарівної казки, особливо для дітей, які ще свято вірять в чаклунство і магію цієї чарівної ночі. Для багатьох це свято і ця ніч асоціюються з запахом мандаринів, безліччю ілюмінації й світлових вогнів на вулицях, подарунками під новорічною ялинкою. Але для багатьох це гарна можливість поринути у світ дитинства і разом зі своєю дитиною відправитися в справжню чарівну казку, де вас чекає Святий Миколай та багато інших казкових і зимових персонажів.

11:33 05.01.2018

Освітній проект «Історія моєї громади: минуле для спільного майбутнього».

Розпочинає свою роботу міжнародний освітній проект «Історія моєї громади: минуле для спільного майбутнього». У межах цього проекту відбудеться конкурс історичних досліджень серед учнів з країн Східного Партнерства. Представництво Асоціації Німецьких Народних Університетів в Україні (DVVInternational Ukraine) у партнерстві із Всеукраїнською асоціацією викладачів історії «Нова Доба» оголошує конкурс історичних дослідницьких проектів для молоді. Дедлайн – 31 березня 2018 року..

11:15 05.01.2018

НОВОРІЧНА – МУЗИЧНА КАЗКА « ПОПЕЛЮШКА»

27 грудня 2017 року в приміщенні СБК пройшло новорічне свято для дітей Брусилівської громади. Працівники, вихованці ЦДЮТ «МРІЯ»  підготували цікаву новорічну, музичну виставу «Попелюшка», на бал до якої завітали  казкові  персонажі з інших казок. Вистава була дуже насиченою та доволі цікавою. Кожен з героїв, які були фантастичними і неперевершеними, мав можливість провести конкурс з дітьми та вручити їм новорічні призи.

11:19 03.01.2018

Посвята  в «юні музиканти» першокласників інструментальних класів

Напередодні новорічних свят, 27 грудня 2017року  у святково прикрашеній концертній залі Брусилівської  дитячої  музичної  школи відбулась традиційна  посвята  в «юні музиканти» першокласників інструментальних класів. Протягом І семестру педагогічний  колектив  плідно працював над підготовкою і проведенням цього яскравого і незабутнього заходу.

13:37 29.12.2017

Святкова новорічна вистава

27.12.2017 року під патронатом селищного голови Володимира Васильовича  Габенця відбулася святкова новорічна вистава, яку відвідало близько 300 дітлахів, яким були вручені солодкі подарунки, серед цих дітей були і такі, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні проведення АТО, та які на даний час несуть службу в зоні АТО.

13:19 29.12.2017

Змагалися мовознавці

З метою підвищення рівня знань з української мови і літератури, а також вивчення та популяризації творчості Тараса Григоровича Шевченка протягом жовтня-листопада 2017 року у загальноосвітніх навчальних закладах Брусилівської селищної ради відбулися І та ІІ етапи конкурсів ім.Петра Яцика та Тараса Шевченка.

12:59 29.12.2017

ІІ тур предметних олімпіад завершився!

Талановиті діти — це той ресурс, із якого створюється інтелектуальна еліта. Інтелектуальну еліту будь-якого народу становлять особистості творчі, яскраві, мислячі. Щоб це потенційне національне багатство зберегти й примножити, необхідно  виявляти таких дітей, допомагати їм знайти себе й правильно оцінити, підтримувати їхній розвиток.

12:09 29.12.2017

Безпечний Новий рік

Незабаром Новорічні та Різдвяні свята, що принесуть до кожного будинку радість і надію, зміни на краще в житті. Щоб наслідки від пожежі нікому не затьмарили свята, необхідно дотримуватися певних вимог пожежної безпеки. Такі вимоги є і до новорічних ялинок, ялинкових прикрас та інших виробів, які використовуються під час святкування Нового Року і Різдва.

10:11 29.12.2017