Долучайтеся до грантової програми для українських підприємств! 


 12 березня відбулася онлайн-презентація другої хвилі грантової програми від ЄС та Німеччини. 100 українських мікро-, малих та середніх підприємств з експортною спроможністю та інноваційним потенціалом можуть отримати гранти по 10 тис євро кожен у межах програми EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП.

Фото без опису
 Грантові кошти надаються для відновлення, подальшого розвитку та підвищення стійкості вітчизняних підприємств у часи війни. 
 Під час онлайн-презентації зацікавлені заявники більше дізналися про умови участі, процедуру подачі на грант, а також отримали відповіді на запитання. 
 Зареєструватися та залишити своє питання можна за посиланням - https://forms.gle/heDDVibsWXqGkgTV7. 
 Дані збирає та опрацьовує ГО EasyBusiness (ГО «Легкий бізнес»). 
 До участі у грантовому конкурсі запрошуються мікро-, малі та середні підприємства, які працюють у сферах: 
- переробки (машинобудівна, меблева, харчова та легка промисловість тощо); 
- креативних індустрій; 
- логістики та транспорту; 
- інші не згадані вище сектори з потенціалом експорту або створення інновацій (наприклад освітні та медичні послуги).
 
 Подати заявку на отримання гранту можна з 28 лютого до 24 березня 2024 року за посиланням  https://100grants4smes.net.ua 

 Довідкова інформація: 
Запланована хвиля грантів сприятиме реалізації цілей урядової ініціативи #єРобота під егідою Міністерство економіки України. 
100 грантів по 10 000 євро кожен надаються у межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. 
Детальніше: www.eu4business.org.ua 
Стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GIZ Ukraine GmbH. Партнер з виконання – громадська організація EasyBusiness (ГО «Легкий бізнес»). 
Зміст публікації є виключною відповідальністю EasyBusiness і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ. 
#eu4business, #StandForUkraine, #gizSME