З 8 по 10 березня 2024 року представники Брусилівської селищної територіальної громади увійшли до збірної команди Житомирської області та взяли участь у Кубку України  з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Нашу громаду предсталяли: Хоцінський Тимофій – учень Брусилівського ліцею ім. Г.О. Готовчиця (вихованець Брусилівської ДЮСШ) та Заєць Андрій Миколайович – тренер Брусилівської ДЮСШ, в якості судді.

Змагання проходили в місті Бориспіль.

Юні туристи змагалися на двох дистанціях третього класу складності, на особистій та командній смузі перешкод. Судді підготували для спортсменів різноманітні перешкоди: крутопохилі переправи, переправи по колоді, вертикальні підйоми та спуски, навісні переправи, скелелазіння, траверс, паралельні перила різного нахилу тощо.

Наша збірна гідно представила Житомирську область.