Фото без опису    Брусилівська селищна рада відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

 

1. Заступник начальника відділу – адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» Брусилівської селищної ради (1 посадова особа).

Основні кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст (магістр). Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

2. Спеціаліст І категорії загального відділу (1 посадова особа).

Основні кваліфікаційні вимоги:  базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра. Без вимог до стажу роботи.

3. Провідний спеціаліст з комп’ютерних систем (1 посадова особа).

Основні кваліфікаційні вимоги:  повна вища  освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст (магістр). Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

 

Загальні основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду:

         Вільне володіння державною мовою та знання ділової мови, володіння навичками роботи на  комп’ютері  та вміння  працювати з іншими технічними засобами,  необхідними для виконання службових обов’язків.

Знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання  корупції», укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та підзаконні нормативно-правові акти, що стосуються відповідної сфери управління; практику застосування чинного законодавства, основи державного управління, економіки, фінансів та права; Інструкції з діловодства, правил організаційно-розпорядчої документації, правил ділового етикету, правил та норми охорони праці та протипожежного захисту.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом організаційно-кадрового забезпечення Брусилівської селищної ради.

 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення (по 06.10.2018 включно) за адресою:

12601, Житомирська область, Брусилівський район, смт. Брусилів, вул.Небесної Сотні, 2

Телефон для довідок:  30473  

 

Перед подачею необхідних документів на заміщення вакантних посад осіб місцевого самоврядування відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції»  кандидати  на посади уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування повинні подати електронну декларацію за минулий рік ( тип декларації - кандидата на посаду).

   

 

 

                                                                    Габенець В.В., селищний голова