Брусилівська селищна рада повідомляє, що 12 квітня 2018 року відбулось позачергове вісімнадцяте засідання виконавчого комітету селищної ради сьомого скликання, на якому розглянуто питання  порядку денного:

Про негайне відібрання дітей у батьків.

12 квітня 2018 року працівниками служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради за участю працівників КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради, представника поліції Брусилівського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання однієї з неблагополучних сімей в смт. Брусилів та складено відповідний акт щодо неналежного виконання батьками батьківських обов’язків.

За результатами розгляду вищезазначеного питання членами виконавчого комітету одноголосно прийнято рішення про негайне відібрання малолітньої дитини у батьків, в зв’язку з виникненням  безпосередньої загрози для життя та здоров’я дітей та тимчасового  влаштування її до дитячого відділення КУ «Брусилівська центральна районна лікарня».

Войцехівська І.М., секретар виконавчого комітету