Оголошення про проведення громадських слухань

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території садибної житлової забудови по вул. Огієнка в смт. Брусилів, Брусилівського району Житомирської області

Досвід міжмуніципальної співпраці в  контексті надання публічних послуг  (нотатки із семінару в Житомирі)

Не секрет, що органи державного управління, розв’язуючи ті чи інші проблеми, зокрема економічні, соціальні та екологічні,  відчувають труднощі, адже нові процеси в сфері корпоративного управління та вдосконалення територіальної політики, пошук шляхів підвищення благополуччя та якості життя як у міській, так і в сільській місцевостях вимагають у сучасних умовах певної інформаційної  бази, а  також аналізу та запозичення кращих практичних здобутків  своєї держави та  розвинених країн світу.

Брусилівська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

В зв’язку з необхідністю проведення експертної оцінки об’єктів, що перебувають в комунальній власності Брусилівської селищної ради, Брусилівська селищна рада Брусилівського району Житомирської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, що будуть залучені для проведення незалежної оцінки  комунального майна.

30 липня проголошено Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми

У 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних націй 30 липня проголошено Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Вищевказаною організацією зазначено, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привертати увагу до тяжкого становища жінок, чоловіків, дітей з усіх куточків світу, які постраждали від торгівлі людьми, а також заохочувати людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Творчі звіти стали святами аматорського мистецтва та іспитами роботи керівників клубних закладів Брусилівської громади

Відповідно до рішення виконкому Брусилівської селищної ради від 01.03.2017 року №35 «Про затвердження Положення про творчі звіти колективів художньої самодіяльності та аматорів народного мистецтва територіальної громади селищної ради» у нашій громаді відбулися зональні звітні концерти клубних закладів. До складу журі творчих звітів ввійшли: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Віктор Шкуратівський, начальник відділу культури, туризму та діяльності засобів масової інформації Лариса Філоненко, директор Брусилівського селищного Будинку культури Ксенія Федишина та методисти селищного Будинку культури Тетяна Лаворчук та Світлана Луцюк.

Про  встановлення  ставок місцевих  податків і зборів на 2018 рік

Про  встановлення  ставок місцевих податків і зборів на 2018 рік

Відповідно до пп. 24 п.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу України, ст. 69 Бюджетного Кодексу України, враховуючи рекомендації  постійних комісій селищної ради, селищна  рада

За досвідом – до Брусилівської ОТГ

Асоціація міст України за підтримкою USАІD розробила проект, який спрямований на зміцнення місцевого самоврядування в Україні. Частиною цього проекту є програма « Маршрути успіхів», за якою вже створені  ОТГ діляться досвідом із представниками міст, сіл та селищ, для яких об’єднані громади – це найближча перспектива. От і до нашої ОТГ, яка вже працює півроку в новому статусі, 13 липня 2017 року завітали гості: регіональний консультант з питань економічного розвитку  Київського РВАМУ Ревенко Тетяна Миколаївна,  представники із Кагарлицького району Київської області на чолі з міським головою Панютою Олександром Олексійовичем, заступником голови Кагарлицької РДА Синюк Світланою Миколаївною, 27 сільськими головами та депутатами; також прибула делегація у кількості 13 осіб із Андрушівського району Житомирської області, очолювана заступником голови райдержадміністрації Борисовим Олегом Анатолійовичем.