Технічні засоби реабілітації для осіб з інвалідністю

Дата: 12.04.2018 22:25

Чергову партію інвалідних колясок виробництва США отримала нещодавно комунальна установа «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради. Це вже другий подібний гуманітарний вантаж, надісланий за   за сприянням ВМТ «Духовне відродження» (Київська область, м.Ірпінь). Новенькі засоби технічної реабілітації, включаючи попередній вантаж, отримали 55 осіб з інвалідністю та хворих після інсульту, травм,тощо. Колектив центру соціальних послуг щиро вдячний благодійному фонду ВМТ «Духовне відродження», його керівнику Грабовському Я.Б., а також голові Брусилівської селищної ради Габенцю В.В., директору ПП «Україна» Сім’ячко Г.М за надану допомогу у доставці гуманітарного вантажу.

В.В.Мазуренко,

директор КУ «Центр соціальних послуг»

Брусилівської селищної ради