Фото без опису   Кожна дитина потребує тепла й захисту батьків, проживання й виховання в родині. Лише сім’я здатна задовольнити основні потреби дитини, надавати стимули для її подальшого розвитку, створювати добру атмосферу. Якщо не існує можливості для дитини жити з рідними батьками, альтернативою є інші, сучасні форми сімейного виховання, такі як: прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та патронатні вихователі.

Дитячі долі в руках дорослих. Якщо Ви маєте бажання прийняти на виховання дитину-сироту чи дитину, позбавлену батьківського піклування, які потребують родинного тепла та зростання в сімейному оточенні, детальну інформацію про сімейні форми виховання Ви можете дізнатись  звернувшись до служби у справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради за адресою: смт Брусилів, вул.Митрополита Ілларіона,13  (приміщення аптеки 2 поверх) тел. 30-2-55.

Л.І.Мельник, начальник служби у справах дітей, сім'ї та молоді селищної ради