На черговому засіданні літературно-мистецького об’єднання «Жива вода» були представлені прекрасні роботи  Наталії Дубицької з Привороття і Тетяни Лаворчук з Брусиловав та поезія Ольги Щербини з Осівець.

Присутні в залі дитячої музичної школи глядачі з великою цікавістю слухали розповідь Наталії Дубицької про особливості і секрети виготовлення ляльок як найкращого подарунка не тільки дітей, а й для дорослих. А розпочинала Наталія свою творчість з печворку, пробувала вишивати, а потім почала творити маленьких принцес, кожна з яких- неповторна. Виготовлення ляльки- це дуже клопітка робота, яка потребує багато і часу, і матеріалів, адже від створення образу на папері і до готового виробу витрачається понад два тижні вільного часу. Натхнення додають синочки, а радість- друзі, яким вона дарує прекрасних принцес. Свої роботи Наталія виставляє і у фейсбуці, отож бажаючі можуть замовити і придбати подарунок на будь-яке свято. А Тетяна Лаворчук вишиває картини, рушники, серветки та сорочки. Кожна робота по своєму оригінальна і неповторна, адже виконана або хрестиком, або бісером, і привертає увагу розмаїттям кольорів. Вишивки Лаворчук вже мали можливість бачити жителі Брусилівщини на районних заходах, а нещодавно- і учасники та гості Міжнародного фестивалю «Чорнобильські мотиви», який проходив в м.Дніпрі,  і на якому Лаворчук Т.Ф. нагороджено дипломом учасника виставки декоративно-прикладного мистецтва. Свої вишивки Тетяна дарує друзям і рідним, а також по замовленню виготовляє нові картини, пасхальні серветки, блузи і плаття. Поезії Ольги Щербини мають різноманітну тематику і формат- це і вітання із святами (на прохання друзів), і вірші про навколишню природу та про наболіле, і роздуми про наше життя… Твори, які прозвучали на засіданні, відтворюють події, котрі відбуваються в житті Ольги- це і від’їзд сина за кордон, і день народження внучки, і щось наболіле, що тривожить душу кожного із нас- всі вони дуже зрозумілі та  відверті. Думаю, що ми ще не один раз почуємо поезію О.Щербини та інших наших самодіяльних поетів на засіданнях любительського об’єднання, і, звичайно, будемо знайомитись з новими творчими людьми, на які така багата Брусилівщина.

Г.Андреєва, методист СБК