ПІД НАДІЙНИМ КРИЛОМ

Дата: 17.12.2018 09:33

Відділ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради здійснює соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу від моменту їх утворення. Така діяльність передбачає надання прийомним батькам, батькам-вихователям, прийомним дітям та дітям-вихованцям надання соціально-педагогічних та інших видів соціальних послуг. Ця форма соціальної роботи включає   контроль за умовами виховання і  утримання дітей та  дієву допомогу у вирішенні життєвих проблем сімей, які виховують дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

В грудні 2018 року фахівці із соціальної роботи відвідали  прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу з метою визначення ефективності їх функціонування та забезпечення розвитку і виховання дітей.Особливо тепла і родинна атмосфера панує в дитячому будинку сімейного типу Сергія та Наталії Тарасюк, що в селі Хомутець. Тут виховується та спільно проживає 9 дітей, створені всі необхідні умови для їх навчання, виховання та фізичного розвитку.

С.ЗУБРИЦЬКА, фахівець із соціальної роботи