Адміністрація ЦПМСД щиро дякує народному депутату  України  Павлу  Володимировичу  Дзюблику

Адміністрація    Центру     первинної  медико-санітарної  допомоги  Брусилівської  селищної   ради   висловлює   щиру  подяку  народному депутату  України  Павлу  Володимировичу  Дзюблику  за  сприяння  у  виділенні коштів  на  придбання  автомобіля та  комп’ютерної  техніки  для  ЦПМСД.

До уваги  суб'єктів господарювання

До уваги суб'єктів господарювання

За результатами зустрічі Президента    України П.О.Порошенка з Міністром економіки  Азербайджанської Республіки  Ш.А.Мустафаєвим було досягнуто  домовленості щодо відкриття Торгового дому  на території АР з можливим поширенням  діяльності на територію Ісламської Республіки  Іран.

Щодо отримання землі

При досягненні 18-ти років кожен громадянин України може безкоштовно приватизувати п'ять ділянок землі під різні цілі:

Спортивно-родинне свято «Веселі старти»

Свято несе дітям радість і веселощі. Навіть його очікування викликає у дитини позитивні емоції. Рухливі ігри, атракціони, сюрпризи, якими насичена програма будь-якого свята, викликають у дітей щирий сміх, захоплення, радість. Давно відомо, що хороший настрій, а отже й свято, має цілющу силу. А тим більше – спортивне свято.

Літературно-мистецьке об’єднання «Жива вода» презентувало таланти Брусилівщини у Коростені

24 жовтня у Коростенському міському Палаці культури відбувся ІІ тур (зональний) обласного огляду-конкурсу любительських об’єднань, клубів за інтересами художнього та багатопрофільного напрямків. Брусилівську громаду на огляді представляли учасники літературно-мистецького об’єднання «Жива вода», а саме Заслужений майстер народної творчості України гончар Іван Решта та його мама Віра Решта з Яструбні, художник-аматор, бібліотекар  Брусилівської гімназії імені Г.О.Готовчиця Аркадій Поліщук та поетеса Лариса Філоненко з Брусилова.

ІІІ Обласна виставка-конкурс «Осінні фантазії»

Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи. Кожна молода душа трепетно відчуває красу навколишнього світу, то як же не оспівати її, не зробити казку з отої дивовижної краси, яка тебе оточує. Тому  20-21 жовтня 2017 року втретє  юні майстри  зібралися, щоб поборотися за перемогу в обласній виставці-конкурсі «Осінні фантазії». У виставці-конкурсі взяли участь 30 делегацій в кількості  75 учнів з 5 міст, 18 районів  та 7 об’єднаних територіальних громад.

Інвентаризація житлових приміщень дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

12.10.2017 року комісію з питань інвентаризації житлових приміщень, які належать на праві користування або власності  дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування у складі служби у справах дітей сім’ї та молоді селищної ради та відділу містобудування, архітектури та земельних відносин селищної ради, згідно графіку обстежень житлових приміщень, які належать на праві користування або власності  дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа, що знаходяться на території Брусилівської селищної ради, з метою здійснення детальної інвентаризації, перевірки стану збереження, оцінки придатності для проживання житла було проведено інвентаризацію житлових приміщень, які належать на праві користування або власності  дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа на території с.Водотиї: Нікішина С.С., Власюк В.Ю., Власюк Ю.Ю., Любар О.В.

Про укладання угод про соціальне партнерство

На території кожної сільської ради функціонують сільськогосподарські підприємства різної форми власності. Кожне з них працює на території відповідної сільської або селищної ради, сплачує податки та отримує прибутки. Проте громада села (селища) потребує вирішення нагальних питань, соціальних проблем...( далі )