Інвентаризація житлових приміщень дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Дата: 24.10.2017 19:31

12.10.2017 року комісію з питань інвентаризації житлових приміщень, які належать на праві користування або власності  дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування у складі служби у справах дітей сім’ї та молоді селищної ради та відділу містобудування, архітектури та земельних відносин селищної ради, згідно графіку обстежень житлових приміщень, які належать на праві користування або власності  дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа, що знаходяться на території Брусилівської селищної ради, з метою здійснення детальної інвентаризації, перевірки стану збереження, оцінки придатності для проживання житла було проведено інвентаризацію житлових приміщень, які належать на праві користування або власності  дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа на території с.Водотиї: Нікішина С.С., Власюк В.Ю., Власюк Ю.Ю., Любар О.В.

Л.І.Мельник, начальник служби у справах дітей,

сім’ї та молоді селищної ради