Літературно-мистецьке об’єднання «Жива вода» презентувало таланти Брусилівщини у Коростені

Дата: 25.10.2017 11:09

24 жовтня у Коростенському міському Палаці культури відбувся ІІ тур (зональний) обласного огляду-конкурсу любительських об’єднань, клубів за інтересами художнього та багатопрофільного напрямків. Брусилівську громаду на огляді представляли учасники літературно-мистецького об’єднання «Жива вода», а саме Заслужений майстер народної творчості України гончар Іван Решта та його мама Віра Решта з Яструбні, художник-аматор, бібліотекар  Брусилівської гімназії імені Г.О.Готовчиця Аркадій Поліщук та поетеса Лариса Філоненко з Брусилова.

Члени журі огляду-конкурсу високо оцінили представлені роботи  від Брусилівської громади, зокрема, різноманітний майстерно створений глиняний посуд, картини у техніці випалення по дереву портретів відомих історичних діячів, які внесли вагомий вклад у розвиток Брусилівщини: Якова Бутовича, Тадея Чацького, Івана Огієнка, Якова Галайчука та інших. Поетичні рядки додали ліричності виступу брусилівських митців.

Остаточне підведення підсумків членами журі відбудеться після проведення усіх зональних оглядів.

Ковальчук М.П., спеціаліст відділу культури, туризму та діяльності ЗМІ