Міжнародна організація праці прогнозує, що через кризу, викликану COVID-19, від 5 млн до 25 млн людей по всьому світу втратять роботу

На жаль, ця проблема торкнеться й певної частини громадян України, які досі були забезпечені роботою вдома чи працювали за кодоном. Досвід МОМ свідчить, що будь-які кризи призводять до зростання експлуатації та торгівлі людьми, адже завжди знаходяться шахраї та злочинці, готові скористатися розпачливим становищем людей.

Особиста приватна  власність подружжя

Особиста приватна власність подружжя

До відділу «Брусилівське бюро правової допомоги» звернувся громадянин Власенко Микола ( прізвище змінено ) щодо особистої приватної власності подружжя порядку. В рамках заходів проекту «Я маю право!»  надано роз'яснення фахівцем відділу.

УВАГА ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!

До вибухонебезпечних предметів відносяться різноманітні боєприпаси, які випадково знаходять на землі у лісі, на полі після розмиву грунту дощовими водами, на дні річок, проте частіше - у грунті. Це авіаційні бомби, артилерійські снаряди, інженерні та артилерійські (мінометні) міни, фугаси, гранати та патрони.

Викривачі корупції – категорія осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу

З 1 січня цього року викривачі корупції отримали право на безоплатну вторинну правову допомогу. Розширення кола суб’єктів, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу передбачено Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції» від 17 жовтня 2019 року  № 198-IX, який набрав чинності з 1 січня 2020 року.

Семінар  працівників культури

Семінар працівників культури

14 липня  2020 року відбувся семінар працівників культури Брусилівської селищної ради. В семінарі взяли участь заступник  Брусилівського селищного  голови Віктор Шкуратівський,   начальник відділу культури, туризму та ЗМІ Лариса  Філоненко, а також керівники закладів культури.

Про стан виконання контрольних доручень та листів посадовими особами Брусилівської селищної ради І півріччя  за 2020  року

Відповідно до ст. 52, ст. 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Плану роботи виконавчого комітету Брусилівської селищної ради на ІІ півріччя 2020 року, затвердженого рішенням виконавчого комітету селищної ради від 03.06.2020 № 1255, керуючись Інструкцією з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну та Інструкцією з діловодства в Брусилівській селищній раді, затверджених розпорядженням селищного голови від 16.09.2019 №134, виконком селищної ради. На загальний відділ селищної ради покладено обов’язки контролю виконання доручень та листів вхідної кореспонденції. До відділу  91% листів надходять в електронному вигляді,  і лише 9 % поштою, усі листи підлягають реєстрації. Контрольні листи перечитуються і ставиться велика буква К із зазначеною  контрольною датою.

Про стан роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2020 року

Відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» , Брусилівською селищною радою проводиться робота щодо розгляду звернень громадян.