КОНКУРС ВІДБУВСЯ!!!

З  метою розвитку ринкових відносин, ліквідації монополії у сфері надання житлово-комунальних послуг, на виконання рішення виконавчого комітету селищної ради від 06.05.2020р. №1231 (повний текст рішення виконкому розміщено в рубриці «Офіційні документи»),  16 червня 2020 року відбувся  конкурс по визначенню виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Брусилівської селищної ради.

Освітня міжнародна платформа Coursera

Набуття нових знань та навичок на освітніх платформах в інтернет-ресурсах – звичне явище. Відомо, що більшість освітніх платформ платні. На даний час для українських безробітних освітні платформи стають більш доступними, в тому числі міжнародні, такі як Coursera (https://www.coursera.org/).

Фізичні особи-підприємці, які не мають найманої праці, отримали право на допомогу по частковому безробіттю

6 червня 2020 року набула чинності постанова Кабміну № 453, якою внесені зміни до Порядку надання коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину. До Брусилівської районної філії Житомирського ОЦЗ підприємці,  які працюють одноосібно вже надсилають пакети документів для отримання коштів, які допоможуть підприємцям зберегти робочі місця  та працівників. Вже зареєстровано 4 заяви на отримання фінансової допомоги через втрату доходів в період карантину.

Порядок збільшення розміру аліментів

До відділу «Брусилівське бюро правової допомоги» звернулася громадянка Іллєнко Надія ( прізвище змінено ) щодо порядку збільшення розміру аліментів на утримання дитини. В рамках заходів проекту «Я маю право!»  надано роз'яснення фахівцем відділу.

Правила поведінки на воді в літній період

У спекотну погоду більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачним, але вона може завдати багато неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді.

Вебінар на тему «Послуга патронату: переваги та кроки запровадження»

Служба у справах дітей Брусилівської селищної ради спільно з  служба у справах дітей Брусилівської районної державної адміністрації  взяли участь у  вебінарі на тему «Послуга патронату: переваги та кроки запровадження»  у форматі онлайн конференції на Фейсбук сторінці Міністерства соціальної політики.

Завершено будівельні роботи на спорудженні Свято-Воскресенського храму

До свята Трійці будівельники закінчили будівництво Свято - Воскресенського храму в Брусилові. На верху споруди височіє  хрест із букетом квітів, що символізує закінчення основних будівельних робіт. Попереду накриття храму,  встановлення куполу та  проведення внутрішніх  робіт.

Не допустимо пожеж в екосистемах!

Шановні мешканці Брусилівського району, щодня вогнеборці ліквідовують сотні пожеж у природних екосистемах, які завдають значної шкоди навколишньому середовищу та населенню. Так, з початку року показник загорянь на відкритій території вже перетнув позначку у 100 випадків.

Правила поведінки на воді

В Україні склалася вкрай складна ситуація з травмуванням та загибеллю людей на воді. Через порушення правил поведінки на водних об'єктах кожного року гине що найменше десятка людей.