Вшанування пам'яті загиблих воїнів

Покладання квітів відбулося у всіх селах громади біля пам’ятників полеглих земляків у роки Другої світової війни.    Воїнів вшановували хвилиною мовчання, покладанням квітів. Відслужили за упокій героїв війни, молилися за всіх, хто віддав своє життя за наше з вами світле майбутнє.   Жахлива війна забрала мільйони українців, яких ми будемо згадувати. Необхідно пам’ятати, аби ніколи знов не повторювати таких страшних помилок. Не забуваймо тих воїнів, які залишились живими!

Покладання квітів у Брусилові

Сьогодні 09.05.2020 року з нагоди 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у селищі Брусилів  відбулося урочисте покладання квітів до братських могил та до обеліску Слави –  у парку, що в центрі селища.   У зв’язку з запровадженим карантином, з метою недопущення поширення коронавірірусної інфекції КОВІД-19, захід відбувся в обмеженому форматі та з дотриманням карантинних вимог.

8 травня в Україні відзначається День пам'яті та примирення

8 травня в Україні відповідно до Указу Президента України від 24.03.2015 № 169/2015 відзначається День пам’яті та примирення.  Цю пам’ятну дату започатковано з метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, для увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також утвердження патріотизму та національної гідності, консолідації суспільства.

Підтримка для малого та середнього бізнесу в період карантину

Шановні роботодавці Брусилівського району, скористайтесь підтримкою уряду, яким виділено 4,7 млрд. грн.. допомоги на часткове безробіття для малого  та середнього бізнесу. Ця підтримка діє на період карантину та ще впродовж 30 днів після його закінчення.

Школярів Житомирщини запрошують взяти участь в онлайн-конкурсі дитячих малюнків «Країна моїх прав»

З 23 квітня по 5 червня 2020 року Координаційний центр з надання правової допомоги проводить онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав». Учасники – діти віком до 18 років. Взяти участь у конкурсі, подивитися дитячі роботи та проголосувати за малюнок, що найбільше сподобався, можна на офіційному сайті конкурсу http://art-konkurs.legalaid.gov.ua.

Оголошено відбір серед адвокатів для навчання та участі у пілотному проєкті з відновного правосуддя

Оголошено відбір серед адвокатів, включених до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, для навчання та подальшої участі у пілотному проєкті “Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину”.   Координаційний центр з надання правової допомоги в рамках пілотного проєкту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» (далі – пілотний проєкт) оголошує конкурс з відбору учасників тренінгу – адвокатів, включених до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, на тему “Базові навички медіатора в кримінальних справах”. Учасники, що успішно пройдуть навчання, зможуть долучитися до реалізації пілотного проєкту.

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ!!!

У зв’язку з тим, що на території області почастішали випадки злочинного завезення побутового сміття з інших областей України (зокрема з Львівської та Київської областей),  просимо Вас  у разі виявлення на території Брусилівської селищної ради вантажних або легкових автомобілів з причепом зі сміттям фіксувати (сфотографувати на телефон) чи записати номери номерного знаку, дату та час перевезення та/чи скидання сміття і дану інформацію терміново  надавати  за номером тел.30335 (відділ комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології селищної ради) або 102 для відповідного реагування.

Увага!

Шановні мешканці Брусилівського району, які втратили роботу та вирішили звернутися по допомогу до служби зайнятості!

У 2020 році Україна відзначає День охорони праці під девізом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя»

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006 «Про День охорони праці», щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. Цього року він присвячений боротьбі з пандемією смертельно небезпечної недуги - коронавірусної хвороби COVID-19, яка сьогодні вже панує у всьому світі.   Визнаючи масштабний виклик, який постав перед урядами, роботодавцями, працівниками та суспільством усіх країн світу щодо боротьби з пандемією COVID-19, Міжнародна організація праці закликала 28 квітня, у Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі, провести заходи під гаслом – «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».