Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах договору оренди  не житлове приміщення

Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах договору оренди не житлове приміщення

Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах договору оренди  індивідуально визначеного  (нерухомого) майна – не житлове приміщення, яка знаходиться на балансі Брусилівської селищної ради  площею 183,3 кв.м., що розміщене за адресою: Житомирська обл., Брусилівський район, смт.Брусилів, вул. Лермонтова,41/5, для розміщення офісного приміщення.

Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах договору оренди частини  адміністративного приміщення с.Соболівка

Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах договору оренди частини адміністративного приміщення с.Соболівка

Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах договору оренди  індивідуально визначеного  (нерухомого) майна – частину адміністративного приміщення с.Соболівка, яке знаходиться на балансі  Брусилівської селищної ради, площею 38,75 кв.м., що розміщене за адресою: Житомирська обл., Брусилівський район, с.Соболівка, вул.Центральна,29-б, для розміщення офісного приміщення.

Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах договору оренди  частину не житлового приміщення

Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах договору оренди  індивідуально визначеного  (нерухомого) майна – частину не житлового приміщення, яке знаходиться на балансі   Брусилівської селищної ради, площею 47,4 кв.м., що розміщене за адресою: Житомирська обл., Брусилівський район, смт.Брусилів, вул.Лермонтова, 3а, для розміщення магазину.

Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в оренду частини адміністративного приміщення с.Привороття

Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах договору оренди  індивідуально визначеного  (нерухомого) майна – частину адміністративного приміщення с.Привороття, яке знаходиться на балансі  Брусилівської селищної ради, площею 50,0 кв.м., що розміщене за адресою: Житомирська обл., Брусилівський район, с.Привороття, вул.Центральна,5, для розміщення магазину.

Запрошуємо на чергове засідання літературно-мистецького об'єднання "Жива вода"

7 лютого в залі Брусилівської дитячої музичної школи відбудеться чергове засідання літературно-мистецького об’єднання «Жива вода», на якому всі бажаючі матимуть можливість послухати поезії місцевих літераторів, переглянути роботи наших талановитих земляків та поспілкуватися з ними.

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території садибної житлової забудови по: вул Шевченка, смт. Брусилів, Брусилівського району, Житомирської області.

Брусилівська селищна рада повідомляє про проведення громадського обговорення пропозиції Ставищенської сільської ради про початок переговорів з питань організації співробітництва.