Фото без опису  Брусилівська селищна територіальна громада Житомирського району Житомирської області оголошує про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Брусилівської селищної ради.

Організатор конкурсу Брусилівська селищна територіальна громада Житомирського району Житомирської області в особі відділу комунальної власності селищної ради, адреса: 12601, вул. Небесна Сотня, 2, смт Брусилів, тел.(04162) 3-04-37.

Підстава проведення конкурсу – рішення виконавчого комітету Брусилівської селищної територіальної громади Житомирського району Житомирської області від 05 травня 2021 року № 252 «Про проведення конкурсу по визначенню виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Брусилівської селищної територіальної громади» (повний текст рішення висвітлено на офіційному сайті селищної ради в рубриці «Офіційні документи»).

Місце, день та час розкриття конкурсних пропозицій – 12601, вул.Небесної Сотні,2, смт.Брусилів, Брусилівський район, Житомирська область, 15 червня 2021 року, 11:00 год.

Контактна особа: Андрусенко Лариса Миколаївна – головний спеціаліст відділу комунальної власності селищної ради, тел. (04162) 3-04-37.

Кінцевий строк подання заявок та конкурсних пропозицій учасниками:

Організатором конкурсу протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь у конкурсі надається особисто або надсилається поштою конкурсна документація.

Конкурсні пропозиції (відповідно до вимог конкурсної документації) приймаються до 17.00 год. 14 червня 2021 року за адресою: 12601, вул. Небесної Сотні,2, смт.Брусилів, Брусилівський район, Житомирська область.

Володимир ГАБЕНЕЦЬ, селищний голова