Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території садибної житлової забудови по: вул Центральна, 30-А, с. Озера, Брусилівського району, Житомирської області.

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального плану території садибної житлової забудови по: вул Молодіжна, с. Долинівка, Брусилівського району, Житомирської області.

Запрошуємо на мітинг до Дня Чорнобильської трагедії!

Запрошуємо жителів Брусилівщини на мітинг пам’яті, приурочений 33-ім роковинам Чорнобильської трагедії, який відбудеться 26 квітня біля пам’ятника «Жертвам Чорнобильської трагедії». Початок о 10-ій годині.

Літературно-мистецьке об’єднання «Жива вода» запрошує всіх бажаючих на чергове засідання

Любительське літературно-мистецьке об’єднання «Жива вода» Брусилівського селищного Будинку культури запрошує всіх бажаючих на чергове засідання, яке проходитиме 24 квітня, напередодні Дня Чорнобильської трагедії, в залі дитячої музичної школи. На зустрічі будуть представлені поетичні твори наших земляків, приурочені трагічним подіям 1986 року, та творчі доробки жителів Брусилівщини. Початок засідання о 15 годині.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

15.04.2019 року о 12.00 в залі засідань Брусилівської селищної ради за адресою : вул. Небесної Сотні , 2 , смт.Брусилів, Житомирська область, відбудеться громадське обговорення проектів договорів про співробітництво територіальних громад, а саме: Брусилівської селищної об’єднаної територіальної громади та територіальної громади сіл Ставище, Йосипівна, Костівці, Високе.