Замініть посвідчення

Дата: 13.05.2021 09:17

Для отримання в подальшому компенсацій та пільг громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у разі зміни їх прізвища, імені, по батькові та ті в яких прізвище, ім’я та по батькові в «чорнобильському» посвідченні не співпадає з прізвищем, ім’ям та по батькові, як записано у паспорті, повинні звернутись до Брусилівського відділу №1 управління праці та соціального захисту населення Житомирської райдержадміністрації для його заміни.

Тому просимо уважно переглянути свої посвідчення, звірити з паспортом і в разі виявлення розбіжностей в найкоротші терміни звернутися на їх заміну.

Додаткова інформація за телефоном 0416231074.

В. Фещенко, головний спеціаліст Брусилівського відділу №1 управління праці та соціального захисту населення Житомирської райдержаадміністрації.