Сторінка на стадії наповнення

Брусилівська  селищна рада оголошує  про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Брусилівської селищної ради

Брусилівська  селищна рада оголошує   про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Брусилівської селищної ради.

11:53:34 13.05.2020

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території громадської забудови по вул. Митрополита Іларіона в смт. Брусилів, Брусилівського району, Житомирської області.

10:37:46 12.05.2020

Про скликання  сорок п’ятої  сесії Брусилівської селищної ради 7 скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відбудеться  сорок п’ята  сесія  селищної ради 7 скликання  20 травня  2020  року  о  10 годині в залі засідань селищної  ради.

15:25:34 07.05.2020

Соціальний проект «Scholarship в Україні» для студентів

Під час всеукраїнського карантину, пов'язаного з пандемією коронавірусу, дорогоцінний час потрібно провести з максимальною користю для свого майбутнього. Соціальний проект «Scholarship в Україні» надає такий шанс кожному студенту нашої країни. Карантин не змінив наших планів і студенти обов’язково отримають свої гранти.       Студентам закладів вищої освіти пропонується 3 гранти по 15 000 грн. Учасник може вибрати одну з тематик для написання конкурсної роботи: 1 грант. Бізнес ідеї та стартапи: що я можу реалізувати вже сьогодні - https://reono.ua/grant 2 грант. Кешбек сервіси як наступний етап розвитку електронної комерції в Україні та світі - https://smarty.sale/ua/uk/grant 3 грант. Важливість малого та середнього бізнесу для економічного зростання малих та середніх міст України - https://okacredit.ua/grant/

16:47:40 28.04.2020

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 1,0 га для розміщення полів фільтрації по вул. Лермонтова, в смт. Брусилів,  Брусилівського району, Житомирської області.  1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

13:08:41 15.04.2020

Про скликання  сорок четвертої  сесії Брусилівської селищної ради 7 скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  16 квітня   2020  року  о  10 годині в залі засідань селищної  ради відбудеться сорок четверта сесія селищної ради 7 скликання.

10:51:58 02.04.2020

Оголошення про початок формування  конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади  директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради

Брусилівська селищна рада Брусилівського району Житомирської області оголошує про початок формування  конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади  директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради.

09:28:07 01.04.2020

Оголошується конкурс на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради

Брусилівська селищна рада Брусилівського району Житомирської області відповідно до рішення 43 сесії 7 скликання Брусилівської селищної ради від 25.01.2020 № 1400 «Про внесення змін до статутних документів та структури КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради і оголошення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради» оголошує конкурс на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради.

09:20:05 01.04.2020

Шановні клієнти державної служби зайнятості!

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в звичайному режимі.

17:41:01 18.03.2020