Житомирська область, Житомирський район

Про скликання чергової дванадцятої сесії Брусилівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 10.08.2021 14:42

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати чергову дванадцяту сесію селищної ради восьмого   скликання    20 серпня  2021 року  о  10 годині в залі засідань селищної  ради.

На розгляд сесії селищної ради винести наступні питання:

1. Звіт про виконання бюджету Брусилівської селищної  територіальної громади за І півріччя 2021 року

2. Про роботу КНП  «Брусилівська лікарня»

3. Про внесення змін до  складу постійної комісії Брусилівської селищної ради восьмого  скликання

4. Про внесення змін до рішення 4 сесії  8 скликання від 16.12.2020     № 41 «Про закріплення депутатів за округами та погодження  графіку прийому громадян депутатами Брусилівської селищної ради на 2021-2022 роки»

5.Про дострокове припинення контракту з директором КП                      « Господар»  Брусилівської селищної ради

6. Про передачу основних засобів

7. Про затвердження зведених кошторисних розрахунків

8.Про внесення змін до бюджету Брусилівської селищної територіальної  громади на 2021 рік

9. Про створення громадських пасовищ

10. Питання комунальної власності

11. Питання земельних відносин

12. Різне

На сесію запросити керівників структурних підрозділів селищної ради,  організацій, підприємств, установ усіх форм власності, старост, представників  засобів масової інформації, громадських організацій.

Селищний голова                                                            Володимир ГАБЕНЕЦЬ