Житомирська область, Житомирський район

Про прийняття комерційних пропозицій від юридичних осіб – виконавців послуг з підготовки лотів для продажу права оренди та права власності на об’єкти нерухомого майна комунальної власності

Дата: 10.08.2021 13:47

Брусилівська селищна рада Житомирського району Житомирської області оголошує про прийняття комерційних пропозицій від юридичних осіб – виконавців послуг з підготовки лотів для продажу права оренди та права власності на об’єкти нерухомого майна комунальної власності.

Підготовка лота здійснюється в порядку, встановленому законом на наступних умовах:

1. оплата робіт з підготовки лота за рахунок коштів виконавця без залучення коштів місцевого бюджету;

2. відшкодування витрат виконавця переможцем торгів.

Комерційні пропозиції просимо надсилати до 20.08.2021 включно в електронному вигляді на  е-mail: brusilivsr@ukr.net або в паперовому вигляді на адресу 12601, вул. Небесної Сотні, 2, смт Брусилів, Брусилівський район, Житомирська область.