Фото без описуКеруючись ст.ст.  42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  п.п.2 ст. 6 р. 1, п.п.1 ст. 11 р. 3 Регламенту роботи виконавчого комітету Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області восьмого скликання, затвердженого рішенням виконкому селищної ради від 02.12.2020 року № 1,

Відбудеться сімнадцяте чергове засідання  виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого скликання 04 серпня 2021 року о 10-00 годині в залі засідань за адресою: смт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2. На розгляд сімнадцятого засідання  виконавчого комітету  селищної ради восьмого скликання виносяться наступні питання порядку денного:

1. Про виконання бюджету Брусилівської селищної територіальної громади за  І півріччя 2021 року.
  2.  Про роботу сектору надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, екології та військового обліку селищної ради за звітний період 2020-2021 року.
  3. Про роботу комісії з житлових питань при виконавчому комітеті селищної ради за звітний період 2020-2021 року.
  4. Про роботу КНП «Центр ПМСД» Брусилівської селищної ради за звітний період 2020-2021 року.
  5. Про роботу відділу культури, туризму та діяльності засобів масової інформації Брусилівської селищної ради за звітний період 2020-2021 року.
  6. Про затвердження плану заходів з відзначення Дня Державного Прапора України, 30-ї річниці незалежності України та Дня селища Брусилів.
  7. Про затвердення графіку особистого прийому громадян старостами Брусилівської селищної ради.
  8. Про  призначення уповноважених  осіб по оформленню державних соціальних допомог, субсидій, інших видів допомог.
  9. Про створення Робочої групи для об’єктивного вивчення питання щодо підвищення тарифів  на комунальні  послуги.
  10. Про затвердження розрахунку різниці в тарифах на послуги водопостачання Приворотським комунальним підприємством «Комунальник» за І півріччя  2021 року.
  11. Про затвердження розрахунку  різниці в тарифах на послуги водопостачання, надані комунальним підприємством «Морозівське сільське комунальне підприємство» за І півріччя 2021 року.
  12. Про  розгляд  листа ФОП  Савіна Миколи Андрійовича  щодо встановлення пересувних дитячих розважальних атракціонів.
  13. Про реєстрацію пасік, які розміщені на території Брусилівської селищної ради.
  14. Про  внесення змін до складу адміністративної комісії  при виконавчому комітеті селищної ради.
  15. Про доцільність влаштування дітей на цілодобове перебування до інтернатних установ та санаторних шкіл.
  16. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
  17. Про  упорядкування поштових адрес.
  18. Різне.

.

Селищний  голова                     (підпис існує)                           Володимир ГАБЕНЕЦЬ