Фото без описуДо уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями на території населених пунктів Брусилівської селищної територіальної громади!

В умовах воєнного стану на території Брусилівської селищної територіальної громади  прийнято рішення виконкому Брусилівської селищної ради  від щодо  посилення контролю та повної  заборони  продажу алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв, вироблених на спиртовій основі особам, що одягнені у формений одяг військовослужбовця та інших правоохоронних  органів, представникам добровольчих формувань, які залучені до несення служби.

Відділом поліції №2 Житомирського РУП ГУ НП в Житомирській області  буде  посилено контроль щодо повної заборони продажу алкогольних напоїв військовослужбовцям - суб’єктами господарювання, які проводять свою діяльність на території Брусилівської  громади.

Відділ самоврядного контролю Брусилівської селищної ради наголошує: продавати алкогольні напої у період запровадження воєнного стану дозволяється   ВИКЛЮЧНО  цивільному населенню. Продаж алкоголю в магазинах, торгових точках, закладах громадського харчування людям у військовій формі – заборонено!

Відділ самоврядного контролю

Брусилівської селищної ради