Фото без описуВідповідно до норм чинного законодавства України, Правил благоустрою територій населених пунктів Брусилівської селищної територіальної громади затверджених рішенням восьмої сесії Брусилівської селищної ради восьмого скликання від 21.04.2021 №278 та у зв’язку з тим, що Ви здійснюєте свою господарську діяльність на території Брусилівської громади, Брусилівська селищна рада повідомляє Вас про те, що суб’єкт господарювання повинен мати (отримати) відповідні погодження, які надаються за рішенням виконавчого комітету Брусилівської селищної ради, а саме:

• Погодження на розміщення об’єкту торгівлі;
  • Погодження на встановлення зручного для населення режиму роботи;
  • Дозвіл на розміщення реклами;
  • Договір на  вивіз твердих побутових відходів (сміття);

Нагадуємо про дотримання Правил благоустрою, забезпечення чистоти, утримання в належному санітарному стані відведених  прилеглих територій у зимовий період.

Додамо, що в разі не виконання на порушників будуть складені протоколи про адміністративне правопорушення, що тягне за собою притягнення до адміністративної відповідальності у вигляді накладання штрафу у розмірі від 340 до 1700 гривень. Розмір штрафу буде встановлюватись адміністративною комісією при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради.

Просимо з розумінням ставитись до вимого Правил благоустрою щодо наведення порядків на підпорядкованих та прилеглих до них територіях та виконувати їх, не зважаючи на військовий стан (та насамперед через військовий стан в країні).

Відділ самоврядного контролю

Брусилівської селищної ради