Народні свята – це наші традиції, які збагачують духовний світ людини, допомагають їй краще пізнати навколишній світ і самого себе.

Новий рік, Різдво, Щедрий вечір – з цими святами пов’язані віковічні традиції та звичаї нашого народу, які, передаючись із покоління в покоління, живуть у віках. За допомогою поетичного слова, пісні і театралізованого дійства люди прагли і прагнуть створити в ці дні вимріяний образ достатку, щастя, злагоди, миру і спокою в своїй оселі.

Враховуючи народні традиції, підтримуючи та розвиваючи аматорське мистецтво, відділ культури, туризму та ЗМІ Брусилівської селищної ради ЗАПОЧАТКУВАВ онлайн-конкурс на краще виконання пісень новорічно-різдвяного циклу.

Визначення переможця відбулося за допомогою голосування глядачів у мережі ФЕЙСБУК. Ті відеозаписи конкурсантів, які набрали найбільшу кількість вподобань (лайків), відповідно отримали призові місця.

1 місце здобули Наталія Іванченко та Ольга Басалкевич з Морозівки.

2 місце – народний вокальний колектив «Молодички» Йосипівського сільського клубу.

3 місце – Олександр Бондар і Тетяна Ткаченко із Водотий.

Ми дякуємо всім, хто взяв участь в онлайн конкурсі. Бажаємо подальших перемог і щасливого, мирного нового 2024 року.