ПРО ПРОФІЛАКТИКУ ГЕПАТИТУ А

«Актуальність інформування мешканців Житомирщини, щодо профілактики захворюваності на вірусний гепатит А викликана  спалахом цієї інфекції в сусідній  Вінницькій області.

Земельні питання: як і де можна отримати консультацію юриста безоплатно

Українці, які потребують розв’язання питань щодо володіння чи користування землею, можуть безоплатно отримати консультацію юриста від системи безоплатної правничої допомоги. З початку року такою можливістю скористались понад 17 тисяч українців.

Подяка за допомогу для внутрішньо переміщених осіб

Волонтерство та благодійництво сьогодні, як ніколи є актуальним. На даний час особливої підтримки потребують люди, які змушені залишити свої домівки внаслідок воєнної агресії російської федерації. Частина таких людей поселилась в нашому краї. На допомогу їм прийшли, як жителі громади так і благодійні фонди.

Брусилів знову в скорботі

Сьогодні, 3 листопада Брусилів прощався із земляком Ободзінським Юрієм Анатолійовичем, який загинув захищаючи нашу Україну.

Відбулось  сімдесят третє  чергове   засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого  скликання

01 листопада 2023 року в залі засідань селищної ради за адресою: смт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2 відбулось  сімдесят третє  чергове   засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого  скликання.

"ЖЕНИХИ"  - У БРУСИЛОВІ

"ЖЕНИХИ" - У БРУСИЛОВІ

1 листопада у Брусилівському селищному будинку культури відбулася вистава сучасного театру "Женихи" за участю народного артиста України Володимира Горянського.

Стратегії бізнесу в умовах військового стану

За підтримки програми EU4Business Всеукраїнська Асоціація ОТГ та Новоукраїнської міської територіальної громади продовжується робота проекту Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади за темою: «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану»      Проєкт реалізовує Всеукраїнська Асоціація ОТГ в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.