УВАГА НЕБЕЗПЕЧНА ХАРЧОВА ПРОДУКЦІЯ! RASFF

Житомирське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 11 жовтня 2023 року № 11.1.3- 21/21643 та інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 10 жовтня 2023 року № 2023.6874 виявлено хлорпірифос в органічній зеленій каві (походженням з Гондурасу), що експортувалась з Німеччини (відправник: Rehm & Benecke Coffee GmbH & Co., Hamburg) до України (отримувач: ТОВ «Кофітон», вул. Ломоносова 75 а, м. Київ, 03189).

Брусилівську громаду відвідала делегація голів територіальних громад Вінниччини

12 жовтня на території Житомирщини, а саме в Брусилівській громаді, делегацю голів територіальних громад Вінничини гостинно зустрів Брусилівський селищний голова Володимир Габенець, радник голови Житомирської обласної державної адміністрації Іван Толочко, начальник Житомирської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк, його перший заступник Сергій Кириченко, координатор асоціації ОТГ України у Житомирській області Микола Савченко, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Валентина Мазуренко, жителі громади.

Податкова інформує: Щодо пом’якшень у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

Головне управління ДПС у Житомирській області інформує, що процес фіскалізації в Україні не відбувся одномоментно, а тривав протягом багатьох років, запроваджувався поетапно та супроводжувався встановленням широкого спектру пільг для суб’єктів господарювання.

УВАГА НЕБЕЗПЕЧНА ХАРЧОВА ПРОДУКЦІЯ! RASFF