Волонтерство та благодійництво сьогодні, як ніколи є актуальним. На даний час особливої підтримки потребують люди, які змушені залишити свої домівки внаслідок воєнної агресії російської федерації. Частина таких людей поселилась в нашому краї. На допомогу їм прийшли, як жителі громади так і благодійні фонди.

2 листопада 2023 року благодійна орнанізація «БФ «КАРІТАС-ЖИТОМИР» надав гуманітарну допомогу 50 внутрішньо переміщеним особам, які прибули з окупованих територій до Брусилівської громади. Допомога була у вигляді продуктових наборів та засобів гігієни. Дев’ять сімей, які прибули нещодавно отримали також спальні набори.

Ми дякуємо за співпрацю, бо ваша робота приносить тепло і радість в серця людей.

Пам’ятаймо, що в цей важкий час важливо допомагати одне одному, бо підтримка робить нас сильнішими і наближує ПЕРЕМОГУ!

Служба паліативного догляду (з наданням медико-соціальних послуг)