ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

10 листопада 2023 року на базі Брусилівського ліцею імені Г.О. Готовчиця пройшов турнір з настільного тенісу серед учнів та педагогів ЗЗСО на честь вчителів-захисників Брусилівщини.

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД ПНЕВМОНІЇ?

12 листопада  – Світовий день боротьби з пневмонією. Пневмонія є однією з найбільш піддатливих до профілактики хвороб. Однак за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, кожні 20 секунд від цієї інфекції помирає одна дитина у світі. Тому в день боротьби з пневмонією нагадуємо про серйозність цього захворювання та пропонуємо прості кроки, які може зробити кожен із нас, щоб не допустити розвиток пневмонії у своєї дитини чи у себе.

ДЕНЬ ДОБРОТИ В СОЛОВІЇВСЬКОМУ ЗДО «ДЗВІНОЧОК»

Сьогодні, 13 листопада, відзначається Всесвітній день доброти. Це свято, яке закликає нас бути добрими один до одного, творити добрі справи та робити світ навколо себе кращим.

Концерт Анастасії  Приходько – майже 18 тисяч на ЗСУ

11 листопада у Брусилівському селищному будинку культури відбувся концерт заслуженої артистки України Анастасії Приходько. Під час заходу волонтерами Юрієм Бондаренком та Владиславом Зайцевим було проведено аукціон, на якому продано тубус з автографами наших захисників за 2500 гривень. Опісля з ініціативи глядачів було проведено збір коштів на маскувальні сітки – 12406 гривень. Також 3000 гривень (10% касового збору) передано нашим волонтерам. Усього 17906 гривень – на ЗСУ.

Відбудеться сесія селищної ради

Керуючись ст.ст. 46, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Регламенту Брусилівської селищної  ради VIIІ скликання відбудеться чергова сесія селищної ради восьмого скликання  22 листопада  2023 року о 10 годині в залі засідань селищної  ради.

Відбулось  сімдесят четверте  позачергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого  скликання

09 листопада 2023 року в залі засідань селищної ради за адресою: смт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2 відбулось  сімдесят четверте  позачергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого  скликання.  На розгляд позачергового засідання виконавчого комітету селищної ради внесено 3 питання.

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Детального плану території «Визначення містобудівних потреб земельної ділянки (кадастровий номер 1820983801:01:002:0298) площею 0,2735 га. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована по вул. Народицькій, с. Привороття, Житомирського району, Житомирської області».