ПРО РОБОТУ СЛУЖБИ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ / ПЕРЕБУВАННЯ

Соціальне обслуговування самотніх людей, осіб похилого віку та осіб з інвалідністю – одна з важливих і невід’ємних сторін служби соціальних послуг за місцем проживання / перебування КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради.

Антибіотикорезистентність – одна із проблем сучасної медицини

Резистентність до антибіотиків або стійкість до антибіотиків (антибіотикорезистентність) – здатність мікроорганізмів виживати й розмножуватись, незважаючи на присутність антибіотиків. Антибіотики використовуються в медицині, ветеринарії і рослинництві для боротьби з інфекційними хворобами; в тваринництві – як стимулятори  росту молодняка, у харчовій промисловості – для продовження строку зберігання деяких продуктів харчування.

Всесвітній день дитини

Майже афоризмом стали слова «Без свят не буває дитинства!». Свята духовно збагачують дитину, розширюють її знання про навколишній світ, допомагають відновлювати старі й добрі традиції, об’єднують і спонукають до творчості.

ЗАКУПЛЕНО МАСКУВАЛЬНІ СІТКИ

Юрій Бондаренко, волонтер нашої громади, надіслав звіт про придбання 60 маскувальних сіток на суму 15 тисяч гривень. Ці кошти були зібрані на концерті Анастасії Приходько в Брусилівському СБК ( продаж тубуса 2500 грн. і благодійні внески глядачів 12406 грн).

ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО: ПРО ВІДБУДОВУ ІНФРАСТРУКТУРНИХ ОБ’ЄКТІВ НА ЖИТОМИРЩИНІ. ВІДЕО

В етері інформаційного міжрегіонального проєкту “Суспільне. Спротив” провели обговорення щодо поточних результатів ініційованої Президентом України програми відновлення, у рамках якого Житомирщина налагодила ефективну співпрацю з Республікою Естонія.