ПРО  ЗМІНУ  РАХУНКІВ

Дата: 27.08.2018 13:37

Управління Державної казначейської служби України у Брусилівському районі Житомирської області звертає увагу платників податків щодо необхідності сплати податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів на бюджетні рахунки, які діють з 02.07.2018.

На даний час діє перехідний період до 11.09.2018, на протязі якого продовжують функціонувати «старі» рахунки.

Акцентуємо особливу увагу, що після завершення перехідного періоду,  «старі»  рахунки для сплати податків, зборів та платежів будуть закриті, термін перехідного періоду не продовжуватиметься, кошти, які будуть сплачуватись платниками на «старі» рахунки після закінчення перехідного періоду будуть підлягати поверненню платникам, як нез’ясовані надходження».

УДКСУ у Брусилівському районі Житомирської області