Свято  у селі Скочище

Дата: 27.08.2018 14:57

19 серпня на Яблуневий Спас, жителі села Скочище  урочисто відзначили День села.

З нагоди свята жителів  привітав в.о. старости Заїць В.Л., який  побажав присутнім успіхів у справах та процвітання селу.

На свято завітали аматори  з села Бикова,  гурт «Калинонька»  під керівництвом І.Чміль, також щирими оплесками  глядачі зустрічали талановитих дітей села та колектив «Скочищаночка»  місцевого клубу. Колективи подарували всім жителям та гостям змістовний цікавий концерт.  На розважальний вечір відпочинку всіх запросив гурт «Три куми».

Організаторами та господарями свята були: завідуюча Скочищенським сільським клубом Горбова Ольга, завідуюча місцевою бібліотекою Криницька Інна, та завідуюча дитячим садочком Заїць Світлана.

Традиційними спонсорами свята стали місцеві підприємці, жителі села та депутат селищної   ради  Криницький Роман, за що їм всі дуже вдячні.

Свято вдалося на славу, далеко за північ звучала музика та пісні, адже в нашому селі вміють працювати і відпочивати.

Горбова О. П., завідуюча

Скочищенським СК