Фото без опису Житомирщина  тримає лідируючі позиції за темпами підписання декларацій.     Наразі   вже  більше 40% жителів області  підписали    декларації  про вибір  лікаря  з  надання  первинної  медичної  допомоги.

До Національної системи охорони здоров’я «eHealth» приєдналося 57 медичних закладів та 815 лікарів Житомирщини. Станом на 6 серпня 2018 року вже підписано 529 тисяч 883 декларації між пацієнтом та сімейним лікарем. За перший тиждень серпня ще 10 тисяч жителів області підписали декларації.

Нагадуємо, що з  липня  8 закладів   первинної   медичної допомоги Житомирської області, серед яких 1 приватний, вже отримують кошти за кожного пацієнта від  Національної служби здоров’я України.

За даними управління охорони здоров’я облдержадміністрації, усі декларації єдиного зразка, які підписують жителі області, знаходяться в електронному варіанті у загальній електронній системі «eHealth». Лише після того, як медпрацівник введе дані в електронну систему, декларацію роздруковують і перевіряють правильність даних. Тоді працівник закладу підтверджує декларацію електронним підписом і відправляє в електронну систему.

Станом на  28 серпня  2018 року   з 5  сімейними  лікарями  та 2 педіатрами  КНП « Центр  ПМСД»  Брусилівської  селищної  ради  підписано   7075 декларацій,  що  складає майже 50% від  загальної  кількості мешканців  нашого  району.  Внесено до електронної  системи  «eHealth»  ( єдиного  реєстру пацієнтів ) – 5470.

Для  отримання  такого  результату  колектив  Центру   докладає  максимум зусиль  та кропіткої роботи.

КНП « Центр  ПМСД»  заключило   договір від 15.08.2018 р. з  Національною  службою  здоров’я України  про  медичне  обслуговування  населення.   Фінансування  «по-новому»   очікується з  1 жовтня цього  року.

ВОЗ  Брусилівської селищної  ради