Велична і свята, моя ти Україно.

Лише тобі любить нас і судить,

Нам берегти тебе, соборну і єдину,

І нам твою історію творить.

Такими словами розпочались урочистості до Дня незалежності України та Дня нашого селища. До  всіх присутніх з вітальними словами звернулися: голова Брусилівської районної ради Рафальська Ніна Анатоліївна, Брусилівський селищний голова Габенець Володимир Васильович та перший заступник голови Брусилівської районної державної адміністрації Ненюк Олександр  Олександрович.

Від імені вдячних односельчан були покладені квіти до Обеліска слави, до пам’ятника синам і дочкам, які загинули за незалежність, гідність та цілісність України та до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.          Вперше цього року ми стали учасниками фестивалю улюбленої страви українців – вареників, який назвали «Ой варенички мої, страва незвичайна», а також виставки робіт народних  умільців Брусилівщини, у святковій програмі

дарували свою творчість  аматори Брусилівської громади. Всі змогли гарно відпочити, потанцювати та поспілкуватися з друзями. Впродовж всього свята працювали атракціони для дітей. Організатори свята підготували святковий феєрверк та вогняне шоу. За традицією, в цей святковий день пройшов парад вишиванок, проведено майстер-клас по народних  танцях, іграх та  забавах учасниками зразкового фольклорно-етнографічного колективу «Козачата» Покришівського сільського Будинку культури - керівник Ліна Гудзь. Жителі та гості Брусилова  вітали оплесками народний вокальний гурт «Братове» Перегінського Народного Дому Івано – Франківської області. Керівник Ярослав Люльчак.

Свою творчість  дарував  дитячий зразковий хореографічний ансамбль «Росяночка» Андрушівської школи мистецтв. Керівник Надія Пташник.

В День незалежності нашої країни  Брусилівчани приймали вітання від аматорського вокального ансамблю «Заграва» Мигівського сільського Будинку народної творчості та дозвілля Чернівецької області. Керівник Галина Москалюк.

Танець «Гончарі» всім присутнім дарував дитячий зразковий хореографічний ансамбль «Росяночка» Андрушівської школи мистецтв.

Брусилівську громаду з Днем Незалежності України    вітав вокальний ансамбль «Черешенька» Попівського           сільського Будинку культури Наталинської сільської ради Харківської області. Керівник Любов Колєснік.

До святкових вітань приєднався вокальний гурт «Океан емоцій» Попівського сільського Будинку культури Харківської області. Керівник Любов Колєснік.

В рамках заходів до Дня Незалежності України у населених пунктах нашої громади проводився  конкурс «Кращий двір на території Брусилівської селищної ради за санітарним станом та благоустроєм». На святі були оголошені результати конкурсу та нагороджено переможців.

За доброю традицією, яка склалася впродовж  останніх років,  в День незалежності України ми святкуємо і День  Брусилова  його 921-шу річницю.

Щороку, в День Брусилова, ми відзначаємо і вшановуємо найкращих жителів селища, людей та родини, які своїм життям і  працею звеличують рідний край, за номінаціями  «Наймолодший житель Брусилова», «Найстарший житель Брусилова», «Родина року»,  «Підприємство року», «Творча особистість року»  та номінація «Юні таланти».

Наше свято продовжили аматорські колективи  громади та аматори Брусилівського селищного Будинку культури.

Федишина К.В., директор Брусилівського СБК