Фото без опису

 

БРУСИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БРУСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

       

 РІШЕННЯ

 

ВИКОНКОМУ БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 

 Фото без описувід 03.10.2018   № 572

 

Про встановлення на території

Брусилівської селищної ради тарифу

на теплову енергію з використанням

альтернативних джерел енергії  для

ТОВ «Теплодар-2013»

 

      Заслухавши  інформацію начальника відділу комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології селищної ради Бортнічук Т.Й. з вищезазначеного питання, розглянувши звернення ТОВ «Теплодар-2013» від  25.09.2018 року № 7 про встановлення тарифу на теплову енергію з використанням альтернативних джерел енергії, враховуючи висновок відділу комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології селищної ради, відповідно до ст.ст. 13, 20 Закону України «Про теплопостачання», ч.6 ст. 32 Закону України «Про житлово комунальні послуги», офіційних даних, оприлюднених на сайті Державного агенства з ефективності та енергозбереження України від 25.09.2018 року, керуючись п.п.5 п.а, п.п.2 п.б  ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Встановити     ТОВ  «Теплодар-2013»   на    території       Брусилівської

селищної  ради тариф   на теплову енергію з використанням альтернативних джерел  енергії на рівні – 1354,70 грн/Гкал (без ПДВ), що становить 90% середньозваженого тарифу на теплову енергію вироблену з використанням природного газу для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету по Житомирській області, який становить 1505,22 грн/Гкал (без ПДВ).

 

  1. Дане рішення набирає чинності через 15 днів після опублікування його

в засобах масової інформації.

  1. Визнати таким,  що  втратило чинність  рішення виконавчого  комітету

селищної ради від 03.01.2018 № 327 «Про встановлення на території Брусилівської селищної ради тарифу на теплову енергію з використанням альтернативних джерел енергії  для ТОВ «Теплодар-2013».

 

  1. Відділу  комунальної   власності,  надзвичайних  ситуацій,   цивільного

захисту населення та екології селищної ради (Бортнічук Т.Й.) забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації.

 

  1. Контроль   за  виконанням   даного  рішення  покласти  на   заступника

селищного голови з питань комунальної власності, земельних відносин та економічного розвитку селищної ради Захарченка В.В..

 

   

                                                                             В.В.Габенець, селищний голова